Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

A jak wygląda sprawa z ochroną .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

i jak już sie spotyka to są bardzo fajni ja z mojimi na pietrze jestem na Ty są spoko nawed mi juz kwiatki podlewali jak wyjechałam i ja im też więc spoko jest spoko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Tak naprawdę, to w wysokich budynkach z windą ważniejsza jest ilość mieszkań na danym piętrze. W aquasferze jest ok. 6 mieszkań na danym piętrze i szczerze mówiąc to bardzo rzadko spotyka się jakichkolwiek sąsiadów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

A czy ktoś mi powie po ile mniej więcej mieszkań jest w klatkach A i B? zastanawiam się nad kupnem mieszkania, ale trochę przeraża mnie ogrom tego obiektu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Czy wiecie już może coś o czynszu w pacyfiku? Wiem, że Dendrom jest administratorem ale po 3 miesiącach jeszcze nic nie przysłali :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Aquasfera cz. II

Kazdy zajety sprawami mieszkania. U nas w Atlantic tez tak bylo :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Coś tu cicho ostatnio :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Aquasfera cz. II

Na forum to każdy odważny.. a w realu to prawda jest taka, że wiele nie przyzna się teraz , że nie podoba im się MARKA bo np. za rządów Redpolu najgłośniej krzyczeli za zmianą ..

Nie żebym się skarżyła:)... żeby ktoś źle mnie nie odebrał ;P
Ot takie wieczorne przemyślenia.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

To do osob wyzej luk...a w odpowiedzi wyskakuje Jakby pod Twoim wpisem..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

yyy a o co Tobie chodzi?
Przecież napisałem, że MI WSZYSTKO PASUJE, więc jeśli ktoś z naszej dwójki narzeka to raczej Ty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Ludzie umówcie sie na zywo a nie na forum wymiana zdan.Fakt bo face to face trzeba miec troszke odwagi by powiedziec co sie mysli..Załosne tylko w tym kraju ludzie narzekac potrafia!! Jestes zdrowa[zdrowy masz mieszkanie to co się k... czepiacie ? Rada jest jedna sprzedaj i sie wyprowadz..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Aquasfera cz. II

Realistka nie wszyscy sąsiedzi są "jakby dziwni" :) Mi też nic nie odpada i generalnie uważam, że bardzo fajnie się tu mieszka. Podobnie jak Ty uważam, że atmosfera zebrań jest daleka od ideału...a frekwencja 20 % to kabaret :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Aquasfera cz. II

Powiedz zatem, z czym, co napisałam, się nie zgadzasz i co uważasz za "bezzasadne komentarze", żebym miała z czym polemizować. Wydawało mi się, że mój poprzedni post był wystarczająco "merytoryczny".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Aquasfera cz. II

Mieszkam w Atlanticu już 2rok i nie narzekam. Nic mi nie odpada, nigdzie nie wieje i wszystko jest ok...Tylko sąsiedzi jakby dziwni bo tylko narzekają ale taka już nasza mentalność. Co do Marki to może warto by wspomnieć, że nagle jakaś firma postanowiła zabrać sie za andministrację porządnie. Bo nagle jest serwis wszystkich urządzeń, wnosimy opłaty na fundusz remontowy (czego redpol nie robił), płacimy za ubezpieczenie budynku....jeśli spojrzę na wszystko z tej strony, odliczę to wszystko, to rachunki jednak mam niższe i to o wiele niż z Redpolem.
Mam nadzieje, że u was takich przebojów z Ochroną nie będzie, bo jak Semeko płaciło za ochronę to wszystkim się podobało, jakos nikt nie wnioskował o ich usunięcie, teraz jak ma dojść 35zł, do rachunku to raptem nikt ich nie chce...dlaczego? Bo rzekomo kupował budynek z portierem nie z ochroniarzem. Zebrania z Administratorem to jakaś masakra bo nie dadzą nic normalnie powiedzieć tylko ciągle jakieś przytyki i traktowanie człowieka (gościa od aministracji) jak małego dziecka, który nie wie co robi. Jak dzwoniła to zawsze było mi wszystko jasno wytłumaczone...
Jak zostawili monitoring bez opieki na 12h to już jakieś łapki swędziały i musiał ktoś coś nagrzebać....poprostu wiocha...naprawdę... Dlatego Wredna Zołzo proponuję przedstawić wszystko jak jest, a nie jakieś zbędne, głupie i bezzasadne komentarze...co do parkowania to sorry ale tu pretensje do sąsiadów a nie dewelopera czy zarządcy...
Jak macie jakies pytania to śmiało odpowiem realnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Aquasfera cz. II

Ja jeszcze nie odebralam.Nie mialam jak.Musze odebrac i wtedy zajrzę do Was.:) Jaki Macie numer mieszkania? Podaje swojego maila skorus84@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

3 łącznie z nami :) przynajmniej wnioskuje tak licząc wycieraczki ;D a Ty kiedy się wprowadzasz? zapraszamy na drinka daleko nie masz :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Aurelia :)Ile mieszkan jest juz zajętych na 4 pietrze? Klatka B
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

ciekawe Nowy które kupiłeś;)???:D:D:D:D:D:D:D:D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Każdy na widok Aquasfery robi WOW niestety to są te małe problemy. Przecież idealnie być nie może :D Nie mielibyśmy wtedy o czym pisać :P
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

eee Nie Dajmy się1 G.lowa do góry! Przeciez aquasfera to prestiz i luksus;-) Najlepsze osiedla w Redzie..!! ja tam jestem zadowolona. Dozobaczyska w lutym!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

dom czy mieszkanie??? (423 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Deweloper w Pucku (6 odpowiedzi)

Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś może kupił albo...