Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

ojej -czytając zaczynam żałować ,ze kupiłam tam mieszkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Aquasfera cz. II

tez sie nad tym zastanawialem ostatnio, gdzie sie Konan podzial
moze kiedys wpadnie na basen?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Od kiedy się starałam o garaż to cały czas niby nie ma miejsc... taki duży a jednak za mały. Pani w biurze poinformowała mnie, że pierwszeństwo do tych garaży maja mieszkańcy atlantica. Wyśmiałam ją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Przeciez garazze beda..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Aquasfera cz. II

Budynki i cała wizualizacja osiedla wyglądają naprawdę fajnie i wizja aqua parku jest niby też dużym plusem ale poczekajmy jak się zaczną wszyscy tu zjeżdżać na basen.... teraz już nie ma gdzie postawić auta a potem...? mimo wszystko Nam się tu bardzo podoba i oby wszystkim się tu dobrze mieszkało :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

tzn. użyliśmy flizeliny (włókno szklane) jest lepsza bo nie będzie widać pęknięć ścian i sufitów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

A jeżeli chodzi o ściany to musieliście cekolować ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

rozmach rozmachem, ale jakość rozczarowuje. Zastosowane rozwiązania architektoniczne są , mówiąc dyplomatycznie, bardzo kontrowersyjne. Aquasferę projektowała osoba z bardzo dużą wyobraźnią ale totalnie pozbawiona myślenia przyczynowo - skutkowego. Poza tym wszystko jest zrobione tanim kosztem i z kiepskich materiałów. Farba na balkonach się łuszczy, szyby wypadały, odpływy z balkonów skierowane prosto na łeb przechodniów lub na balkony znajdujące się poniżej (rynny przecież kosztują), ciemne klatki schodowe, winda w Atlanticu bez serwisu gwarancyjnego, bo ktoś zawalił. Uchybień jest sporo a ludzie zamilkli bo nie chcą się powtarzać. Firma Marka, która miała być takim fantastycznym zarządcą, moim zdaniem sprawuje się gorzej niż Redpol (rachunki są wyższe). No i totalna kaszana z parkowaniem samochodów (brak odpowiedniego oznakowania i łosie na drodze). Cały czas mam nadzieję, że będzie lepiej, bo przecież jak się mieszkanie kupiło to ciężko się przyznać nawet przed samym sobą, że to nie była właściwa decyzja. Trzeba zacisnąć zęby i robić dobrą minę do złej gry.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Aquasfera cz. II

Jak to jest, że jakiś czas temu tylu było chętnych na forum do komentowania, powątpiewania i stawiania bezwarunkowych tez o tym, że aquapark w Redzie nigdy nie powstanie, że to tylko chwyt marketingowy itp. A teraz, jak budowa idzie pełną parą to na forum jest cicho :). Pamiętacie Konana, co wszystko negatywnie komentował?
Łatwiej siać zamęt niż komentować fakty, co?
Polecam zobaczyć budowę na własne oczy.. mają rozmach :) Ja raz naliczyłem ok 120 osób na budowie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

My już mieszkamy ale opłat jeszcze nie widać... sama jestem ciekawa jak to finansowo będzie wyglądać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Czesc.Czy ktos juz się wprowadził i mieszka?.. A jak oplaty/?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Pełną para:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Jak tam idzie urządzanie mieszkanek? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Super,dziekuje chetnie z ta kawką.;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Hej Aniu my również wprowadzamy się w lutym...zapraszamy na kawkę i polecam się w pracach remontowych,,pozdrawiam i życzę miłego sąsiedztwa,,,heee,,,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

My również jeszcze troszkę i zapraszamy na parapetówkę,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Winda już działa:)My jeszcze troche i zaprosimy 4 piętro na parapetówkę;))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Wiadomo dokładnie kiedy będzie winda działać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Aquasfera cz. II

Ania to do zobaczenia w lutym :)
Jakby nie było 44mieszkania na klatke trochę NAS jest.....
ale im więcej tym weselej :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Mnie tam jeszcze nie ma..;-) Bede wstepnie kolo lutego odwiedzac swoje M ;-) Jestem na 4 pietrze;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry i sprawdzony deweloper?? (16 odpowiedzi)

Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili sprawdzonego...

Deweloper w Pucku (6 odpowiedzi)

Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś może kupił albo...

dom czy mieszkanie??? (423 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...