Do poradni zgłosiłem się, bo mój kolega chwalił sobie współpracę z dietetykami z tej poradni. Do Pani Wiktorii udałem się w celu uporania się z zespołem jelita drazliwego. Pani Wiktoria zebrała szczegółowy wywiad na wizycie na temat mojej choroby, moich dolegliwiści, samopoczucia i moich obserwacji reakcji które czyniłem w ostatnim czasie po spożyciu różnych pokarmów. Na pierwszej wizycie wykonaliśmy też rownież test na nietolerancje pokarmowe, aby wyeliminować problem raz na zawsze. Pani Wiktoria wysłuchała mnie i widać było, że to nie jest jej obcy temat. Dużą wiedzą dysponuje i dzieli się nią z Pacjentami, bo się o nich troszczy. Już po pierwszej wizycie wiedziałem, że będzie dobrze. Ułożyła mi indywidualną dietę, uwzględniającą wyniki badań i dzięki temu odzyskałem życiowy komfort jakiego dawno nie miałem. Dolegliwości typu: gazy, wzdęcie, biegunki i zaparcia na przemian utrudniały mi życie i pracę. Nie wiedziałem, że dieta ma taki wpływ, ale dziękuję każdego dnia Pani Wiktorii za to jak się obecnie czuję i że pozbawiła mnie moich problemów. Mój brzuch nie jest napięty i nie boli. To ogromny sukces, bo myślałem że tak już będzie zawsze. Poza tym dieta jest smaczna.