Adam - ocena (1) Bardzo, ale to bardzo odradzam wizytę w tym ośrodku. Kultura wypowiedzi Pana... Adam ad - ocena (1) mistrzostwo - schudłem i czuje sie dużo lepiej ad ad - ocena (1) mistrzostwo - schudłem i czuje sie dużo lepiej ad
ad - ocena (1) mistrzostwo - schudłem i czuje sie dużo lepiej ad Polecam z całego serca. (1) Do Poradni Dietetycznej Sports-Med zgłosiłam się, ponieważ chciałam... Marta Wojarnik Zbicie wagi bez w mgnieniu oka (1) Do Pana Sylwestra udałem się, ponieważ chciałem zrobić coś z moim wystającym... Marcin Arek - opinia (1) Do poradni zgłosiłem się, bo mój kolega chwalił sobie współpracę z... Arek Strzał w 10! (1) Z czystym sumieniem polecam! Od kilku lat trenuję na siłowni, efekty mizerne,... Kamil Polecam (1) Dzięki diecie schudłam 9 kg. Jadłospisy urozmaicone, produkty ogólnodostępne,... basha Moja przemiana:-) (1) Swoja wspolprace z Panem Sylwestrem podjelam 2 miesiace temu. Byla to... Kasienka Moja opinia. (1) Od dwóch lat leczyłam się endokrynologicznie na tarczycę, jednak moje... Roksana problem z nadwaga (1) Witam, do dietetyka udalam sie poniewaz zaplanowalam sie za siebie wziac. W... Weronika Polecam, najlepszy dietetyk w Trójmieście (1) Miła i fachowa obsługa oraz profesjonalne i rzetelne podejście do klienta... Aneta sports-med, a odchudzanie (1) Dzięki współpracy z Panem Sylwestrem udało mi się powrócić do zdrowia.... Danuta Porada dietetyczna (1) Gorąco polecam:) pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, dostępność w... Sandra Porada dietetyczna (1) Gorąco polecam:) pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, dostępność w... Sandra POLECAM (1) Korzystam z uslug od kwietnia i z czystym sumieniem moge polecic. Bardzo... Krzysztof Najlepszy dietetyk (1) Próbowałem już wielu dietetyków. Trafiałem albo na beton intelektualny, albo... Mateusz