ArtDentico

Stomatolodzy Protetycy

Gdynia, Batalionów Chłopskich 26

MartaD - opinia (1) Fantastyczny gabinet, żałuje, że nie znałam go wcześniej. Nigdy wcześniej nie... MartaD Maria - opinia (1) Głownie tzreba zaznaczyc kobiecą rękę i starannośc albo nawet precyzje... Maria ViolaK - opinia (1) przesympatyczne Panie a leczenie na bardzo dobrym poziomie. nic nie boli... ViolaK
BożenaP - opinia (1) bardzo podoba mi sie podejscie do pacjenta w artdentico. jest miła atmosfera,... BożenaP Marek - opinia (1) Polecam wszystkim :-) Pomoc + plan leczenia, jestem bardzo zadowolony i... Marek Danuta - opinia (1) Polecam w 100%! U dwóch poprzednich stomatologów, u których byłam żaden mi... Danuta Zadowolona pacjentka :) (1) Jestem pacjentką dr Rakowskiej. Pani doktor to wspaniały lekarz i człowiek.... Katarzyna R Polecam gabinet ArtDentico (1) Szczerze polecam gabinet dentystyczny Art Dentico.Nie tylko cenię sobie... Monika ZDECYDOWANIE POLECAM (1) Wizyta w tym gabinecie to czysta przyjemność. Mimo sporego stresu, który mi... zadowolona pacjentka POLECAM POLECAM POLECAM (1) Wizyty u dr Mai to sama przyjemność. A wiem co piszę, bo spędziłam tam sporo... D. Stały Klient (1) Kobieta przywiązuje się do fryzjera, ginekologa i...dentysty. "Moim dentystą"... Agnieszka Z. Gabinet na piątkę (1) Do gabinetu trafiłam w piątkowy wieczór z bólem zęba i tylko pani doktor... Ula S. Gorąco polecam (1) Wspaniali fachowcy. Leczyłem się już w wielu gabinetach w Polsce i za granicą... Piotr Szału nie ma (1) Miałam leczone 4 zęby w tym 3 krotnie były małe niedociągnięcia, trzeba było... kocio najlepszy gabinet w jakim byłam (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Dr Agnieszki, zawsze miła, uśmiechnięta i... Bardzo zadowolona pacjentka Doskonała i profesjonalna obsługa. (1) Muszę powiedzieć, że po odwiedzinach w wielu gabinetach lekarskich, nareszcie... Dorota J Miło ,profesjonalnie delikatnie (1) To jedyny gabinet w którym zadawane są mi pytania i udzielane rzczowe... m.k ekstra (1) super. bez bólu, miła atmosfera. Co za ulga trafić na fachowców. Każda... Mirka Zdecydowanie polecam! (1) Jest to trzeci gabinet do którego trafilam w ostatnim czasie, w... Karolina Warto skorzystać - POLECAM !!! (1) Niedawno skorzystałam z usług tego gabinetu. Jestem bardzo mile zaskoczona... Kasia