ArtPozytywni

Szkoły fotografowania

Gdańsk, Mazowiecka 7D

Joanna - opinia (1) Jestem po szkoleniu indywidualnym. Szkolenie przeprowadzone na najwyższym... Joanna Franek - opinia (1) W dniach 11.01.21-13.01.21 uczestniczyłem w kursie "podstawy fotografii",... Franek Blazej - opinia (1) Z checia polecam wszystkim milosnikom fotografii kursy i warsztaty oferowane... Blazej
Hanna - opinia (1) Szczerze polecam! Brałam udział w warsztatach z podstaw fotografii. Nie był... Hanna Iwona - opinia (1) Pani Katarzyna zechciała poprowadzić dla Nas krótkie warsztaty fotograficzne.... Iwona Justyna - opinia (1) Pani Katarzyna to świetny nauczyciel. Przekazuje wiedzę w rzetelny,... Justyna Urszula Radecka - opinia (1) Jestem po 3 h zajęć indywidualnych z PS - postprodukcja zdjęć nieruchomości.... Urszula Radecka Mari - opinia (1) Miałam przyjemność uczestniczyć w dwudniowych warsztatach "Fotografia od... Mari Mirka - opinia (1) Warsztaty weekendowe na przełomie lutego i marca dotyczyły Człowieka w... Mirka Eliza - opinia (1) Miałam przyjemność uczestniczyć w dwudniowych warsztatach fotografii od... Eliza Filip - opinia (1) Bardzo przystępnie prezentowana wiedza - Pani Kasia tłumaczy nawet po kilka... Filip Wiola - opinia (1) Warsztaty fotograficzne dla początkujących - szczerze polecam. Intensywny... Wiola Nie tylko dla początkujących (1) Miałam przyjemność uczestniczyć w 3-dniowych, jesiennych warsztatach z... Marzena Bardzo polecam!!!! (1) Jak trafiłam na warsztaty byłam kompletnym laikiem ale otrzymałam na... Beata fotografia od podstaw - warto było (1) dwa dobrze spędzone dni w sympatycznym towarzystwie i miłej, spokojnej... Hanna polecam !!!! (1) fotografia od podstaw- krótki ale bardzo treściwy kurs, w dwa dnia P. Kasia... Ewelina Fotografowanie w pigułce dla laików (1) Warsztaty prowadzone przez ArtPozytywni to ogrom wiedzy zamknięty w pigułce o... Agata Kurs fotografii od podstaw (1) Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie fotografii od podstaw. Były to dwa,... Patrycja Fantastyczne warsztaty z podstaw fotografii! (1) Byłem na 2 dniowych warsztatach fotograficznych gdzie wreszcie zrozumiałem... Maciej Wakacyjne warsztaty fotograficzne - Poznaj Gdańsk, pokochaj fotografię (1) Uczestniczyłam w lipcu w plenerach wakacyjnych warsztatów fotografii. Jest to... K.