ArtPozytywni

Szkoły fotografowania

Gdańsk, Mazowiecka 7D

Angelika - ocena (1) Szczerze polecam warsztaty u Pani Kasi. Przede wszystkim profesjonalna... Angelika Agnieszka - ocena (1) polecam warsztat dla Początkujących. Wiele cennych informacji, mnóstwo... Agnieszka Maciej - opinia (1) Bardzo dobre szkolenie. Idealne dla osób początkujących. Przez 2 dni nabyłem... Maciej
Lena - opinia (1) Bardzo polecam Warsztat dla Początkujących. Dużo podstawowej i rozszerzonej... Lena Ola - opinia (1) Gorąco polecam! Miałam weekendowy kurs dla początkujących, na którym bardzo... Ola Emilia - opinia (1) Bardzo serdecznie polecam kurs fotografii mobilnej. Wystarczyło 6h a już... Emilia Olga - opinia (1) Polecam Kurs podstawy fotografii w ArtPozytywni! Idealny dla laików oraz... Olga Dorota - opinia (1) Polecam kurs fotografii dla młodzieży - 13-16 lat. Syn był bardzo zadowolony... Dorota Jolanta - opinia (1) Kurs fotografii mobilnej przerósł moje oczekiwania. Prowadzony przez p. Kasię... Jolanta Karolina - opinia (1) Serdecznie polecam kurs fotografii od podstaw u Pani Kasi. Genialne miejsce... Karolina Tosia - opinia (1) Super warsztaty, bardzo miła atmosfera :) Tosia Maja - opinia (1) Zdecydowanie polecam kurs fotografii od podstaw. Pani Kasia to wyśmienity... Maja Anita i Zosia - opinia (1) Właśnie jesteśmy po warsztatach z kosmetyków i świec z Panią Kasią. Pomysł na... Anita i Zosia Sławek - opinia (1) Polecam każdemu lekcje z Panią Kasią. Początkujący mogą uzyskać bardzo trafne... Sławek Kasia - opinia (1) Skorzystałam z zajęć indywidualnych u p. Kasi i jestem bardzo zadowolona. U... Kasia Anna - opinia (1) Zdjęcia robione na "Auto" to już historia :) W końcu wiem o co w tych... Anna Małgorzata - opinia (1) Pani Kasia ma super podejście do każdego, cierpliwa i przesympatyczna.... Małgorzata MC - opinia (1) Kasia ma super podejście. Tłumaczy "po ludzku" tak aby rozwiac wszelkie... MC Eurodent - opinia (1) Pani Katarzyna poprowadziła warsztaty z fotografii stomatologicznej dla... Eurodent Marcin - opinia (1) Jeżeli interesuje Was tematyka zdjęć to polecam Katarzynę Maczyszyn, jej... Marcin