ArtPozytywni

Szkoły fotografowania

Gdańsk, Mazowiecka 7D

Idealne zajecia (1) W ostatnim tygodniu miałam przyjemność wziąć udział z 3-dniowym kursie... Asia T. Warsztaty z fotografii zbliżeniowej i makrofotografii (1) Z pełnym przekonaniem mogę polecić warsztaty u Katarzyny Maczyszyn z... Kamila L Warsztaty z podstaw fotografii - gorąco polecam! (1) Uczestniczyłam w 2-dniowych warsztatach z podstaw fotografii u Katarzyny... Kamila
Warsztaty z fotografii wnetrz (1) Za mna warsztaty wnetrz i nieruchomosci...jestem zachwycona !! Kasia jest... Jola Opinia (1) Mój 14 letni syn był bardzo zadowolony z warsztatów. Zapisując go na zajęcia... Agnieszka Fotografia od podstaw (1) W grudniu udałam się do Kasi na warsztaty dotyczące podstaw fotografii.... Agnieszka Cyfrowa obróbka fotografii (1) Katarzyna jest kompetentną i sympatyczną osobą, która jasno i klarownie... ja Warsztaty z fotografii od podstaw- tryb manualny od dziś nabiera głębszy wymiar (1) Serdecznie polecam szkolenia, warsztaty u Kasi ArtPozytywnych, o których sama... Róża Szczerze polecam! (1) Ostatnio brałam udział w warsztatach fotografii od podstaw i jestem z nich... Nikola Kulik Bardzo polecam (1) W nauce poza własnymi chęciami niezbędna jest umiejętność przekazywania... Asia Kurs dla początkujących (1) Jedno słowo - polecam. Katarzyna Maczyszyn i jej ogromna wiedza sprawia, że... Marcin Kursy na poziomie (1) Świetne kursy, mimo że fotografowałam 5 lat, to dowiedziałam się wiele na... Gosia Kurs fotograficzny indywidualny oraz grupowy (1) Serdecznie polecam ! :) Jestem osobą zaczynającą swoją przygodę z fotografią,... Ania Kurs indywidualny (1) Jestem "po" i "w trakcie" kolejnych zajęć odbywających się w ramach kursu... Ania Szczerze polecam (1) Odbylam u Kasi 5h indywidualny kurs z podstaw Photoshopa i jestem zachwycona... Daria ArtPozytywni moja ulubiona Grupa (1) Swoją działalność fotograficzną dzielę na 2 okresy, przed poznaniem Kasi... Ewa POLECAM:) (1) Gorąco polecam, o Kasi i ArtPozytywnych "dowiedziałam się z internetu",... Jola Polecam w 100% - Super Kurs Fotografii od Podstaw !!! (1) Polecam Wszystkim zainteresowanym :) W bardzo miłym towarzystwie całej grupy... Małgosia Podstawy fotografowania z najlepszym Wykładowcą (1) Signum temporis, to nie tylko znak upływającego czasu (tak patrzą przede... Janusz Gorgoń polecam (1) Brałam udział w warsztatach fotografii wnętrz, jestem bardzo zadowolona i... Danka