Tomek - opinia (1) Przepięknie zrobione ramy. Jestem bardzo zadowolony, przystępne ceny, miła i... Tomek Jarek - opinia (1) Miła obsługa, duży asortyment i dobre ceny. Bardzo dobra alternatywa dla... Jarek Jarek - opinia (1) Pełen profesjonalizm, miła obsługa. Jarek
Agencja Reklamowa Wizjonersi - opinia (1) Bardzo fajny sklep. Sympatyczna obsługa Agencja Reklamowa Wizjonersi Katarzyna - opinia (1) Rewelacja, po prostu cudo , tak powinni wszyscy wykonywać swoją pracę Katarzyna Prince - opinia (1) Jestem stałym bywalcem tego sklepu od kiedy pierwszy raz przyszedłem kupić... Prince Maria Ptak - opinia (1) Super obsługa i zaopatrzenie sklepu Maria Ptak - opinia (1) Szczerze, najlepszy i najlepiej zaopatrzony sklep plastyczny w Gdańsku!... Świetny sklep (1) Znakomicie zaopatrzony sklep dla profesjonalistów i amatorów. Rodzinna,... Leo Gedanicus Ekspresowo i na medal! (1) Trafiłem do artDecoRamy przypadkiem, przeszukując oferty internetowe z... Robert Gminny Ośrodek Kultury (1) Rewelacyjny sklep ze wspaniałą i znającą się na materiałach plastycznych... Gminny Ośrodek Kultury Sklep jak z baśni (1) Sklep nie tylko dla plastyków, ale każdego poszukującego ciekawych materiałów... Sylwia Cudowny sklep (1) Odwiedzam sklep p. Beaty bardzo często. Właścicielka zawsze jest bardzo... Aleksander Artysta99 - opinia (1) Pierwszy raz spotkałam się z tak miłą obsługą 😃 Profecjonalizm i... Artysta99 Bardzo polecam! (1) Pierwszy raz miałam okazję skorzystać z oferty tego sklepu, który jest dla... Danka Wspaniały sklep (1) Często kupujemy z mężem w tym sklepie. Fachowa obsługa, zawsze odpowie i... Aleksandra i Piotr Niesolidnie (3) Mimo,że pierwszy raz skorzystałem z usług oprawy obrazów w tym sklepie,już... Stanisław Dla mnie rewelacja (1) Najlepszy sklep plastyczny, w ktorym bylam kiedykolwiek. Kompetentna obsluga,... Joanna Genialne miejsce, gdzie znajdziesz WSZYSTKO, czego potrzebujesz (1) Niesamowity sklep, z którego z pewnością wyjdziesz usatysfakcjonowany i... Natalia The best!!!! (1) Super sklep , super ceny , super obsługa. Po prostu tak jak powinno być... Marzena