Marta - ocena (1) Karolina wzmacnia ciało i ładuje akumulatory witalne. Super osoba i świetny... Marta Lena - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z ćwiczeń jogi prowadzonych przez Karolinę. Zajęcia... Lena Bożenna - ocena (1) Wspaniałe zajęcia z Karoliną, dzięki której nie mogę doczekać się kolejnych.... Bożenna
Rozalia - ocena (1) Dodaję do oceny wszystkie gwiazki Rozalia Róża - ocena (1) Karolino ! Jesteś Mistrzynią swojego życia - ćwiczenia inspirujące,... Róża Maria - ocena (1) Joga z Karoliną Krawczyk jest dla mnie prawdziwą przyjemnością. Na jej... Maria Paula Stencel - ocena (1) Uwielbiam zajęcia Jogi z Karoliną. Po każdych zajęciach czuję się się... Paula Stencel Agnieszka - ocena (1) Pani Karolina to cudowna, empatyczna osoba, potrafi zainteresować dzieci... Agnieszka Kasia - opinia (1) Jeśli chcesz zajrzeć wgłąb siebie, poczuć bliskość ze sobą to polecam kurs... Kasia Kasia - opinia (1) Jeśli chcesz zajrzeć wgłąb siebie, poczuć bliskość ze sobą to polecam kurs... Kasia Izabela&Paulina - opinia (1) Gorąco polecam korepetycje z matematyki u Pani Karoliny - egzamin 8 klasisty... Izabela&Paulina Ania & Agata - opinia (1) Polecam zajęcia z matematyki na poziomie liceum. Z Panią Karoliną matematyka... Ania & Agata Karolina mama Mani i Ignacego - opinia (1) Karolina Krawczyk jest niesamowitym pedagogiem - profesjonalna, ciepła,... Karolina mama Mani i Ignacego Kasia - opinia (1) Szczerze polecam zajęcia u Pani Karoliny. Córka korzysta z korepetycji z... Kasia Nalia - opinia (1) Uczestniczyłam w 8 tygodniowym treningu Mindfulness MBLC ️ Dziękuję... Nalia