Mocne 6/6. (2) Wraz z żoną z całego serca możemy polecić pracownię ASK Architekt Szymon... Bernard Mystkowski Polecamy (1) Konkretny fachowiec,pomocny,umie doradzić i uważnie słucha sugestii... Przemysław Wsółpraca z Ask Architekt (1) Pan Szymon wraz z zespołem przygotował projekt siedliska składającego się z 5... Barbara
Udana współpraca (1) Współpraca z panem Szymonem była dla nas przyjemnością. Od pierwszego... Maciej Dobry architekt, dobra współpraca (1) Polecam, pracownie ASKarchitekt jako rzetelne biuro projektowe. Bez przerostu... Waldek Projekt rozbudowy domu szeregowego (1) Bardzo rzetelne i kreatywne podejscie do pracy. Kontakt telfoniczny i e-mail... Krzysztof Profesjonalizm od A do Z (1) Współpraca w 100% spełniła oczekiwania, wynikiem jest piękny i dopracowany... Piotr Pomoc w sprawach legalizacji budynku (1) Pan Szymon pomógł mi w załatwieniu spraw związanych z legalizacją budynku. Od... Sławek Remont mieszkania w bloku z wyburzeniem ściany (1) Korzystałem z pomocy Pana Szymona przy projekcie remontu mieszkania od... Arek Projekt docieplenia domu jednorodzinnego w Gdańsku (1) Bardzo polecam współpracę z pracownią Ask. Pan Szymon jest pełen... Jarosław Projekt muru oporowego (1) Zależało mi na sprawnym załatwieniu sprawy. Okazało się, że Pan Szymon jest... Karol Projekt Elewacji Domu Jednorodzinnego (1) Miałam okazje współpracować z panem Szymonem w ubiegłym roku. Zaprojektował... Katarzyna Cierocka z Rotmanki Domy w Białowieży (1) Pan Szymon Kuhn wraz z zespołem Ask architekt zaprojektowali nam dwa świetne... Dorota i Zenon Kruczyńscy Projekt domu Pasywnego (1) Polecam Tą Pracownie Architektoniczną,która oferuje od samego początku swój... Bartek ask architekt Szymon Kuhn (1) ask architekt Współpracuję z Panem Szymonem jako projektantem w zakresie... emil Dwa projekty zmiany aranżacji wnętrza domu jednordzinnego (1) Pan Architekt wykonał na nasze zlecenie dwa projekty nowej aranżacji wnętrz... Ewelina