Atelier Dziekoński

Pracownie krawieckie

Gdańsk, Partyzantów 13

Tomasz M. - opinia (1) Od czasu uszycia pierwszego garnituru u Pana Roberta Dziekońskiego... Tomasz M. Mateusz - opinia (1) Bardzo kompetentna obsługa oraz dobrze wykonany garnitur Mateusz Jakość i profesjonalizm (1) U Pana Dziekońskiego szyję zarówno garnitury jak i koszule. Zawsze otrzymuję... MS
bardzo elegancko, krawiectwo z duszą! (1) dużo podróżuję i garnitur jest moim codziennym ubraniem, chciałbym szczerze... trzydziestolatek koszule (3) Latem bieżącego roku skorzustałem z usług niniejszej manufaktury krawieckiej.... Marek Fantastyczny krawiec - Mega Polecam (1) Witam , u tego krawca mam już uszyte 2 garnitury i 1 marynarkę na miarę .... Darek Pełen profesjonalizm (1) Pan Robert Dziekoński bardzo solidnie pracuje na swoje nazwisko. Wybrałem się... KW Wporządku (1) Szukając garnituru na obronę w wielu sklepach odsyłano mnie do Pana R.... Lucjan Pruss Krawiec godny polecenia (1) Tak jak w tytule: Krawiec godny polecenia. Razem z mężem korzystamy z usług... Aleksandra Very Satisfied (1) Mr. Dziekonski recently made me a beautiful fitted button-down blouse. The... Karen Wagner