Atelier Fryzjerskie Vintage

Fryzjerzy

Gdańsk, Kielnieńska 95

koloryzacja+ ciecie (1) byłam na farbie i podcięciu. Kolor wyszedł taki jaki chciałam, podciecie... Anna P.ŻANETA (1) P.ŻANETA jest najlepsza! zawsze usmiechnieta i starannie i indywidualnie... m Pełen profesjonalizm! (1) Umówiłem się na wizytę do p. Ilony skuszony pozytywnymi opiniami - nie... Dominik
świetny wybór! (3) Salon Vintage oceniam na celujący. Pani Zuzanna świetnie wiedziała jaki kolor... Monika Tragedia (1) Jedyna fryzjerką która wykonuje poprawnie swój zawów jest p. Ilona ale jak... MIKA warto (1) Polecam! Strzygła mnie p. Ilona, jest bardzo dokładna, kreatywna, idealnie... Justyna Zadowolony klient (2) Jestem bardzo zadowolony ze strz. Moja żona pierwszy raz była zachwycona moją... Michał Polecam, obsługa na bardzo wysokim poziomie (1) Miałam przyjemność skorzystać z usług Pani Ilony 8 marca i nie mogę się... Monika Dziękuję i polecam wszystkim wymagającym (1) Chciałabym serdecznie podziękować Pani Ilonie za przywrócenie mi wiary we... Barbara Wójcik Kasia (1) Pani Zuzia jest super miła,sympatyczna.Sama odważnie doradzi kolor i fason... kasia klient (1) Fryzjerka p.Ilona kompletnie nie potrafi zrozumieć klienta. Tłumaczyłam parę... klient Najlepszy fryzjer w Trójmieście ;) (1) Nareszcie ktoś dobrze zajął się moimi włosami i dobrze doradził w wyborze... Madzia polecam!!! (1) do salonu trafiłam po przez pozytywne opinie na trojmiasto.pl. byłam... Magda mily czas... (1) Jeżeli chcesz mile spędzić czas podczas zadbania o swoje włosy to Atelier... Asia z Chwaszczyna Profesjonalizm i miła atmosfera (1) Ze strzyżenia u p. Agnieszki korzystała moja córka, która "ratowała" swoją... joanna Absolutnie polecam !!! (3) Do p.Asi trafiłam jakiś rok temu jeszcze gdy pracowała w innym salonie :)... Zadowolona Anna polecam (1) Pani w tym salonie robi paznokcie akrylowe...frencz równiutko połozony ,... aga Agnieszka - opinia (1) Tak dobrze obciętych włosów jeszcze nie miałam. Nie są podatne na układanie,... Agnieszka Miło i niedrogo (1) Bardzo przyjemna atmosfera, przemiła i kompetentna Pani fryzjerka. Polecam... rzeglaż łał (1) POLECAM, BYŁAM U PANI ASI. WŁOSKI WYGLĄDAJĄ SUPER! ROBIŁAM DEKOLORYZACJĘ Z... Kasia