Terminowo i rzetelnie,ma kobita głowę na karku! (1) Księgowa p.Ania i jej biuro wielokrotnie uchroniło mnie przed przykrym... artur Profesjonalne biuro,kompetentne Panie! (2) Polecam biuro rachunkowe Atena! Zawsze dokumenty na czas... Zbyszek Profesjonalizm oraz zaangażowanie w pracę (1) Współpraca z biurem to czysta przyjemność, bardzo miła obsługa oraz szybka... Izabela
Polecam gorąco,prawdziwy fachowiec. (2) Korzystam z usług kilku biur rachunkowych,większość robi wiele błędów!!!... Mieczysław Bąk Polecam (1) Firma Pani Anny prowadzi u nas księgowość od 2008 roku i jesteśmy bardzo... Premium Ubezpieczenia Profesjonalna Obsługa (1) Profesjonalna obsługa, wszytko na czas. Panie zawsze usmiechniete. Kontakt... Sebastian Smuczynski pełen profesjonalizm (1) Serdecznie polecam. Miła, rzetelna i fachowa obsługa za rozsądną cenę :-) Michał K Polecam (1) Polecam to biuro szczególnie podoba mi się połączenie profesjonalizmu z... Magda Szybko,sprawnie w miłej atmosferze. (1) Polecam wszystkim,miło szybko i profesjonalnie.Dobra współpraca od początku... Joann Czarnecka Polecam.panie bardzo solidne,mają ogromną wiedzę na temat rachunkowosci. (1) Praktycznie wszystkie moje sprawy załatwiane są od ręki. Poza tym pani Ania... Jarosław Nowak