ateneum stypendium (2) witam, czy wie ktoś ile w zeszłym roku wyniosło stypendium socjalne?... madzia Ateneum - filologia angielska (4) Chcialabym poznac opinie studentow ktorzy studiuja filologie angielska w... Vika pytania o filologię hiszpańską (1) Jak wyglądają studia na kierunku filologia hiszpańska (bez znajomości języka)... Lena
wysoki poziom nauczania (2) studia na bardzo wysokim poziomie smestru nikt za pierwszym razem bez... student wezwanie do zapłaty! Prosze o odpowiedź (5) W listopadzie zrezygnowałam ze studiów. Jednak zaszło nieporozumienie i... aniaa podyplomówka z nauczania j. ang w ed. wczesnoszkolnej (1) Witam, jestem nauczycielem w przedszkolu i chciałabym dodatkowo uczyc tam... bm Warto? (1) Hej chce iść na kierunek Nauka o rodzinie jest tu ktoś? Marta BARDZO WAS PROSZE O ODPOWIEDZIEDZ (1) CZY W ATENEUM JEST RÓWNIEŻ TRYB STACJONARNY?, CHODZI MI O PEDAGOGIKIE. AGNIESZKA anglistyka zaocznie (2) Wybieram się do Ateneum na filologie angielską niestacjonarną. Prosze... rafi Witam! Proszę o opinię na temat kierunku PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA W ATENEUM. (1) Witam! Proszę o opinię na temat kierunku PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA... Koala opłata na poczet pierwszej raty (4) kto mi moze napisac jak to wygląda? płacisz kupe kasy i masz pewne że sie... niepewny WSZYSTKO O ATENEUM,WYKŁADOWCY,EGZAMINY..ETC (1) WITAM. ROZPOCZĘLAM STUDIA NA WYDZIALE PEDAGOGIKI RESOCJALIZACYJNEJ. ZAPEWNE... Natalkia ATENEUM-prosze o opinie (5) prosze o opinie na temat tej szkoly,prosze pizcie wystko.dobre i zle rzeczy... dziób Podyplomowe prawo europejskie na UG (1) Czy ktoś jeszcze wybiera się na te studia ? A moze ktoś z was już je skończył... Monia1977