Filologie na Ateneum (1) Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem filologii na Ateneum to szczerze... adamo92 Szkoły wyższe (1) Polecam Ateneum. Świetna kadra, nowoczesna szkoła, przyjazne otoczenie, zero... justa20 stypendium (4) Witam. Mam problem odnośnie stypendium. Mają tak napisane na stronie wykaz... kjhh
Ateneum czy GWSH??? (11) Czy możecie napisać mi swoje opinie na temat dwóch uczelni wyższych w... wiosna ateneum pedagogika z logopedia (2) Ide od pazdziernika na ten wlasnie kierunek. Ktos rowniez sie wybiera? Vooy Dziennikarstwo (2) Witam, Czy studiuje / studiowal ktos dziennikarstwo? Jak sie Wam podobalo?... Maggers Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO? (12) w rankingu "rzepy" Ateneum zajęło ostatnie miejsce wśród szkół pwatnych. Moje... Klopski Nauka o rodzinie ktoś studiuje? (4) Hej znajdzie się tu ktoś kto studiuje NOR albo ma zamiar iść? Gość M Opinie o szkole (1) Czec, jest ktos z was kto uczy się w tej szkole, jak poziom? wykłady ,... D. psychologia rozwoju człowieka (1) Witam!:) ma ktoś moze egzamin z psychologii rozwoju człowieka, profesor... Kaśka Filologia HISZPAŃSKA (22) ktoś z Was idzie ? :) Escada Nowy budynek (1) Witam chciałam się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w nowym budynku. Wiem ze... anka234 Filologia włoska zaoczna grupa podstawowa (2) Hej, kto się wybiera na filologię włoską grupę podstawową i w ten weekend... MM filologia włoska (9) Czy ktoś planuje wybrać się na ten kierunek do ateneum? A może studiuje tam... mz Filologia hiszpanska Ateneum (6) czy ktos wybiera sie na Filologie Hiszpanska zaawansowana zaocznie do... barcelona Edukacja wczesnoszkolna z logopedią-zaoczne (1) Hej hej hej. Wybieram się na ten kierunek. Czy ktoś z was może tez?:) POZDR:* angelika Wczesna edukacja z logopedia (5) Czy ktos z Was wybiera sie na wczsną eedukację z logopedia w trybie... Ania20 Płatności (2) Witam, na stronie uczelni sa podane płatności, ale nie jest to zabardzo dla... lol Wczesna edukacja z nauczaniem języka angielskiego (4) Jaki jest tam poziom? czy jest kładziony duży nacisk na język angielski?... kaja Najlepsza filologia hiszpańska (4) Studiowałem filologie na innej trojmiejskiej uczelni i bylo beznadziejnie... zax