Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO?

w rankingu "rzepy" Ateneum zajęło ostatnie miejsce wśród szkół pwatnych. Moje pytanie brzmi : dlaczego? Niski poziom? Niekoniecznie. Może zła kadra? przeciwnie bardzo dobra.
dziwna sprawa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO?

szkół PRYWATNYCH miało być:))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO?

tez tego nie rozumiem. W ateneum jest dobrze, byłem na UG, a moja kolezanka w ateneum. Mielismy bardzo podobny poziom na sesji
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO?

i tak zawsze jak szkoła prywatna to od razu, że nic nie trzeba robić tylko się zdaje wszystko bo się płaci o to guzik prawda pewnie niektórym trudna będzie w to uwierzyć szczególnie tym którzy studiują na państwowych uczelniach ale MY TEZ W SZKOŁACH PRYWATNYCH SIĘ UCZYMY I MAMY EGZAMINY!!! gdyby na uczelniach państwowych było by więcej miejsc nie byłby aż takiego zapotrzebowania na takie sz. jak np. Ateneum. Mamy takich samych wykładowców jak na UG uczą nas tego samego mamy nawet te same "arkusze egzaminacyjne". Wracają do tematu też się zastanawiam czemu Ateneum zajęła tak słabe miejsce, ale to dobrze, że powstały takie uczelnie dzięki temu inny mają też szansę na naukę, bo jeśli ktoś się będzie chciał uczyć to się uczy a jak n ie chce to mu nawet nie pomoże prywatna uczelnia...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO?

BO JEST BEZNADZIEJNA WSZYSTKO ZA KASE ŻAL!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO?

Ja osobiscie uwazam ,ze Ateneum to jedna z najlepszych szkol prywatnych. Mam kolezanke na GWSH na tym samym kierunku co ja w Ateneum i uważam ,ze u nich jest nizszy poziom nauczania. Nasi wykladowcy ucza przeciez na UG czy na innych uczelniach np KUL. Dlatego jestem zbulwersowana rankingiem Rzeczpospolitej tz "rzepy" ...

Mam nadzieje ,ze nastepny ranking bedzie dla Nas ,ludzi z Ateneum bardziej korzystny.

A odnosnie tego ze placimy i mamy niby latwiej na egzaminach- BZDURA....zakuwamy jak inni na UG czy Polibudzie....kto chce miec jakas wiedze zdobedzie ja wszędzie :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO?

ludzie nie róbcie sobie jaj. To że materiał na sesji podobny nie znaczy, że wymagania takie same. Miałam okazję być parę razy po wpisy u moich wykładowców akurat w Ateneum i widziałam przebieg egzaminów. "Obecność jest? ok, to trójeczka. " Śmiech na sali. Ci sami wykładowcy potem opowiadają śmieszne historie o studentach z prywatnych uczelni i o żałosnym poziomie... ale to szkoła prywatna. Studenci płacą to mają. Oczywiście nie porównujmy np SWPS do Atenem bo to też uczelnia prywatna ale owa poziom ma.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO?

studiuje na tej uczelni i wiem jedno ze magisterki na niej nie zrobie po tym co sie na niej teraz dzieje. Moze i wykladowcy sa z uniwerystetu gdanskiego ale przkrety jakie sie tam dzieja to przekracza wszystko. Najwazniejsze jest dowod wplaty i nic wiecej a cigle studentom pod gorke sie robi. wiem ze czesc sie ze mna nie zgodzi i ma do tego prawo. Powiem tak na pierwszym roku bylam bardzo zadowolona z tej uczelni i polecalam ja ale teraz nigdy wiecej jej nikomu nie polece
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO?

mam egzamin licencjat jak wygląda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO?

w d*pie byłaś guano widziałaś
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO?

a może na UG tak nie jest.. Mój ostatni egzamin przed zrezygnowaniem z tej szkoły wyglądał identycznie jak opisałaś: "Obecność jest? ok, to trójeczka. "

Wszystko zależy od wykładowcy, a Ci "na skróty" zdażają sie i tu, i tu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO?

Czy Ateneum to dobra szkoła ,czy też nie ..
pracodawca zatrudni osobę,która skończyła UG ,państwowa szkoła ma w tym przypadku pierwszeństwo
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2