Auchan

Hipermarkety

Rumia, Grunwaldzka 108

sprzet RTV i AGD (2) Witam kupilem dzis sprzet o lacznej wartosci paru tysiecy, bylbym zadowolonym... nieznany Promocja Pepsi w KFC (2) KFC w Auchan Rumia nie jest przygotowane na promocję PEPSI Zakrętko Branie.... Klient KFC Port Rumia Auchan (1) Kupiliśmy w KFC Port Rumia Auchan 3 kebeby. Każdy z nich kosztował 11,90 zł.... pomorzanin
REKLAMACJE AUCHAN (1) DNIA 11.12.2009R, reklamowałem niesprawną zabawkę ,która miała być prezentem... grzegorz,gdańsk kupiłeś wadliwy towar twoja strata (1) kupiłam zabawkę która była nie do końca sprawna więc na drugi dzień... 23456 zwrot towru (1) zwrot towau praktycznie nie możliwy chyba że z wielką łaską ( paniusie w... Anna uwaga na reklamacje (1) kupiłem synowi gre komputerowa,,po próbie zainstalowania w domu okazalo sie... a Opinia (1) Bardzo mi się podoba Centrum w Rumii, zdecydowanie bardziej niż ten sam w... LB OK (1) Mi sie podoba. Kilka sklepów ale za to konkretnych i bardzo dobrych. No i... Emila mile zaskoczona (1) wczoraj tj. w niedziele byłam w auchan rumia nawet nie zamierzałam wejść na... gdynianka