najlepsze miejsce do zamontowania audio (1) 12-09/2016 zamontowałem nowe radio z camerą cofania w toyocie avensis zrobili... z Sopotu Polecam (1) Pełen profesjonalizm. Znają się na rzeczy i wiedzą co robią. Nie ściemniają i... Andy Montaż car audio (1) Bardzo polecam tego Pana. Wie co robi i lubi to robić. Nie pracuje wyłącznie... A4 b7
Polecam! (1) Firma profesjonalna, usługa wykonana szybko i sprawnie. Pracownicy fachowi a... Beata Polecam i jestem zadowolony (1) Bardzo fachowe podejście szefa do klienta i wiedza godna pochwały, nie wciska... Marcin Warto polecić (1) Chłopaki założyli światła dzienne do mojego Opla Vectry, wszystko ładnie... Mariusz Warto tam jechać... (1) Pełen profesjonalizm i fachowa wiedza, zarówno szefa jak i pracowników,... Wojciech Wasielewski xenony (1) Padł mi xenon we fiacie stilo (przynajmniej tak mi się zdawało)byłem u... lenomir Dzięki za montaż wzmacniacza i głośniczków (1) Przypominam się, Pan od wzmacniacza :D minął już chyba miesiąc czasu a ja... Marek od wzmacniacza