Marek - ocena (1) profesjonalna obsluga, bagażnik dostępny od ręki Marek Mariusz Ziòłkowski - opinia (1) Za mało gwiazdek żeby ocenić jakość obsługi i jej wykonanie. Temat był dość... Mariusz Ziòłkowski J. - opinia (1) Busika naprawili chwila moment. Gorąco polecam. J.
J. - opinia (1) Obsługa bardzo pomocna Jeśli czegoś nie ma na miejscu będzie później lub na... J. Mar - opinia (1) Bardzo dobrzy mechanicy, szybka i sprawna obsluga Mar Wymiana rozrządu, zawieszenia, oleje, filtry (1) Wymieniali mi całe zawieszenie, kompletny rozrząd, filtry i oleje. Większość... Provekso Wszystko jak najbardziej ok !! Boxy (1) Tak jak wyżej wszystko jest ok. Kupiłem bagażnik jak i również box ! Cena... Lukasz zadowolenie (1) Ja byłem zaskoczony uczciwością. Zgłosiłem do wymiany szczęki bębny tył.... toyota Zero zainteresowania klientem! (1) Chciałem zakupić bagażnik do przewozu roweru. Wybór dosyć spory, ale chęć... Edek rewelacyjna obsługa i znajomość samochodów (1) Ekipa mechaników i obsługa na najwyższym poziomie. Znają się na temacie i... Maks polecam (1) Miła obsługa, spasują super bagażnik do samochodu.Jesteśmy zadowoleni z... Romek Wszystko na odpowiednim poziomie (1) Do Autocaros trafiłam przypadkiem, gdy szukałam bagażnika na wakacyjny... zadowolona klientka bagażniki (1) kupowałem tam różnego rodzaju bagażniki - zawsze pełna profeska MD Usługi na wysokim poziomie (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Autocaros i nie zgadzam się z negatywnymi... MonikaEwa semak - opinia (1) U mnie zakladali hak do audi a5 i skonczylo sie to calkowita porazka. Auto... semak Ja również radzę uważać (1) Miała być wymiana tarcz hamulcowych, klocków (obydwie osie) + wymiana oleju +... zawiedziony radzę uważać (1) lubią dopisać sobie do rachunku kilkaset złotych za niby 'skomplikowane'... rechotenberg