Auto-Elektronika

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Franciszka Hynka 30

Carlos - opinia (1) Polecam tą Auto Naprawe.. Bardzo często upadał akumulator . Ostatnio auto... Carlos Robson - opinia (1) Świetny fachowiec. Można uderzać nawet z poważnym problemem. Co najważniejsze... Robson Sławski - opinia (1) Kiedy jest dobra i szybka robota to grzech nie pochwalić. Szczerze polecam... Sławski
Remigiusz K. - opinia (1) Szczerze polecam ten warsztat auto elektryczny na Hynka 30. Ludzi poznaje... Remigiusz K. PanGda - opinia (1) Pan Marek to świetny specjalista, zna się na swoim fachu. Zawsze trafnie... PanGda Porządny Elektryk .Polecam ten warsztat. (1) Moja 3 wizyta chyba w.. 6 lat.Pan elektryk człowiek - poprostu człowiek ..... klient seat Piotr - opinia (1) Bardzo dobry fachowiec. Nie ogranicza się do bezrefleksyjnej wymiany części.... Piotr Dobry elektryk , Polecam. (1) Wczoraj Pan elektryk naprawiał mi w aucie komputer ,zrobił to szybko . Ten... Grzegorz Warsztat godny polecenia (1) Witam wielokrotnie naprawiałem elektronikę u pana Marka dotyczy Passata B5... Andrzej Polecam (1) Szybko i skutecznie. Pan elektryk człowiek nie młody nie jedno auto naprawiał... Andrzej Jak za zboże (4) Za wymianę wiązki i żarówki w pozycyjnym, oraz żarówek tablicy rej. 170 zł... Od dzisiaj robię sam NIE POLECAM (2) umówiona cena za naprawę palących się świateł stopu i wymianę przełącznika... niezadowolony Polecam (1) Szybko,solidnie i bez zadnych problemow. Usterka szybko usunięta Milena Sonda. (1) Sonda. Witam . W związku z wariacją kompa w aucie podjechałem do warsztatu bo... Grzegorz OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM (2) Jestem bardzo niezadowolony z wizyty w warsztacie. Obsługa jest niemiła i... ~Tomek 0/10 nie polecam (1) Szczerze odradzam tego mechanika każdemu. Pojechałem do niego z niesprawnym... Mateusz Tadeja Polecam swoim znajomym i nie tylko.. (1) Kilkakrotnie byłem już w tym warsztacie i za każdym razem obsłużony rzetelnie... Krzysztof POLECAM (1) golf GTI VR6 wymieniona wiązka znaleźli też przyczynę błędów ABS. Generalnie... MIREK Omijać (2) "Elektryk" nie potrafił zlokalizować przepalonego topika na kompresorze... MK super gosc (1) witam,naprawialem u pana kluczyk od pilota peugeota 206 rewlacyjny... Marek