darek z - opinia (1) Rzetelny, konkretny specjalista w swoim fachu. Godny polecenia, zna się na... darek z Daniel - opinia (1) Prawdziwy fachowiec.Polecam!Bardzo duże wgniecenie po którym nie został... Daniel Godne polecenia (1) Miałem poważne wgniecenia na ramię auta, która jest wzmocniona. Jest to... Bartek
Pełna profeska (1) Człowiek bardzo profesjonalnie podchodzący do tematu. Nie czaruje, nie... Marcin Polecam! (1) 21 kwietnia 2017 r. skorzystałem z usług warsztatu Auto Elmir. Miałem klapę... Wojciech robota wykonana perfekcyjnie (1) Czlowiek ktory to robi naprawde zna sie na swojej pracy.Myslalem ze z moim... Piotr zadowolony (1) Usługa usuwania wgnieceń to prawdziwy majstersztyk. Gorąco polecam! Marcin POLECAM!!! Człowiek orkiestra - magik w swoim fachu! (1) Pełen profesjonalizm. Wszystkie wgniecenia usunięte - cena zadowalająca.... Bartek EC Faschowiec (1) Wczoraj podjechalem z 3 tygodniowym autem w którym miałem parkingową... Łukasz K Podziękowania (1) Dziś pojechałem do "pana magika" - bardzo miły fachowiec - czekał... Krzysztof Czarodziej w swoim fachu (1) Auto zrobione w jeden dzień, wgniot wielkości dłoni i głeboki na 0,5 cm na... Michał Jacek - opinia (1) Rewelacja! Samochod - Citroen C5. Naprawy wymagały: - tylne drzwi- 3... Jacek REWELACJA !!! (1) Efekt przerósł moje oczekiwania. Wgniecenia były duże, głębokie i w... AK Andrzej K. - opinia (1) Z wielką ostrożnością podchodzę, do rzeczy, których nie znam. Samochód po... Andrzej K. Ula - opinia (1) Pan Mirek to prawdziwy specjalista! Naprawił wgniecenie w taki sposób, że... Ula Bardzo dobry specjalista, doskonałe oko. (1) Przyjechałem do Pana Mirka z beznadziejnym, jak się na miejscu okazało... marcin Rewelacja!! (2) Nigdy nie sądziłem że wgniecenia powstałe na parkingu można usunąć w tak... Wiktor Tak powinno byc (1) Szybko , solidnie i tanio. Polecam pana Mirka Dominik