Auto Fest

Wypożyczalnie samochodów

Gdynia, Wielkopolska 180

ZADOWOLONY KLIENT (1) Od miesiąca korzystam z usług tej wypożyczalni. I nasza współpraca będzie... Paweł B. AUTO FEST (1) W ostatnim czasie miałem wielką przyjemność wypożyczyć z firmy samochód i... pan Damian POLECAM ! (1) Gorąco polecam współprace z tą firmą, wszystko załatwione sprawnie, szybko,... Radek
wypożyczenie (1) Wszystko ok, bez problemu załatwiony samochód i dostarczony na lotnisko, mega... luki dorota - opinia (1) tanie auta dostawcze. osobowe też wynajmowałem i mogę powiedzieć, że firma... dorota Polecam (1) Jest ok, bez problemu załatwiony samochód i dostarczony na lotnisko stały klient Polecam! (1) Szczerze polecam tą wypożyczalnię! Naprawdę miła obsługa (na szczególną uwagę... Agnieszka zadowolony (1) Zdecydowanie polecam, serdeczna obsługa i bardzo dobre ceny. Auto zawsze... Jacek D. Byłem zadowolony (1) Potrzebowałem samochodu pilnie gdyż mój własny uległ awari, sparawa... Bartosz Cymerkiewicz UWAGA NIEPOWAŻNY KONTRAHENT (2) Samochód zamówiłem e-mailem i otrzymałem potwierdzenie. Ponieważ sprawa była... Sim Wybierzcie tą firmę a się co najwyżej przejedziecie.... (3) Samochód zarezerwowany 4 tygodnie wcześniej(telefonicznie), piątek godzina... Zdunek skorzystam przy następnej okazji (1) rezerwacja i przekazanie auta odbyło się terminowo bez żadnych komplikacji,... Piotr Barty Szybko i pod dom (1) Mieszkam w IRL i czasami potrzebuje szybko auta, wtedy firma mie nie zawodzi... Adam Duży wybór niezbyt nowych aut (1) Wypożyczalnia na tyłach niewielkiego warsztatu mechanicznego przy głównej... websmajster TANIO I NA CZAS..POLECAM! (1) Mieszkam w Anglii i co jakis czas potrzebuje autko z lotniska, auto-fest ma... MACIEK