Auto Fest

Wypożyczalnie samochodów

Gdynia, Wielkopolska 180

Sław. - opinia (1) zdecydowanie polecam, super auta, żadnych zastrzeżeń Sław. Pełen profesjonalizm (1) Samochód czysty, miłą obsługa i dostępność pojazdów. Jestem zadowolony, polecam! Filip Auto Fest (1) Wynajmuje samochody w Auto Fest przy okazji pobytu w Polsce co 1,5 miesiąca.... Ondre
Profesjonalnie (1) polecam wszystkim, jestem mile zaskoczony poziomem i jakością świadczonych... Private Chef polecam (1) Polecam wypozyczalnia na dobrym poziomie.Jestesmy duza firma ktora wynajmuje... rafal jola - opinia (1) Solidna firma, bardzo dobra obsługa jola Firma jest OK (1) Skorzystałam z jej usług, jestem zadowolona. Polecam. Jolanta D. A JA JESTEM ZADOWOLONA! (1) Wypożyczałam już kilka razy auta z tej wypożyczalni i za każdym razem było... BARBARA Autofest (1) Wypożyczalnia z profesjonalną obsługą. Samochody w dobrym stanie... Bogdan. Warto! (1) Wynajmuje od AutoFest auta dostawcze do prowadzenia działalności i ich usługi... ZadowolonyKlient89 zadowolona (1) Od czasu do czasu korzystam usług z tej firmy i mogę ją szczerze polecić.... Ewa POLECAM (1) Jakość usług spełnia moje wymagania. Auta zadbane, w pełni sprawne. Ceny co... Paweł Super (1) Obsługa najlepszej jakości tak samo samochód , którym się poruszam od... Gabriela opinia (1) Polecam wszystkim andrzej trzeszan wypożyczalnia (1) Wszystko w jak najlepszym porządku. Auto sprawne, obsługa bez zarzutów, ceny... Darek ocena (1) ocena trzeszan krzysztof Auto Fest (1) Serdecznie polecam tą wypożyczalnie. Szukałam niedrogiego auta dla matki z... Natalia Opinia (1) Z firmy czasami wynajmuję auto osobowe. Jestem bardzo zadowolony bo auta są... Krzysztof Szczepaniak ZADOWOLONY (1) Polecił mi tę wypożyczalnię znajomy. Korzystam z osobówek już kolejny raz.... ANDRZEJ PORAŻKA!!!!!!!!!!! BRAK PROFESJONALIZMU!!!!!!!!!! (1) Firma która nie zachowuje ogólnych warunków bezpieczeństwa!!! Otrzymaliśmy... Klientka