Forek - opinia (1) Nie jest drogi da się wytrzymać. NIE odda auta jak nie sprawdzi hamulców... Forek Mały - opinia (1) Nie żałuję ozonowania. Klima dobrze sprawdzona. Polecam warsztat Mały Marcin F - opinia (1) To trzeba to robi. Nie ma czegoś na siłę zrobionego. 15 lat naprawiam... Marcin F
Malu warsztac (1) Ale obsluga bdb.wszystko wytlumaczone i zro ione bez owijania w bawelne Jarosław Jegrzycki POLECAM!!! (1) Profesjonalnie, szybko i tanio! Czego chcieć więcej?! Szczerze polecam.... Marek Świetny warsztat! (1) Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Polecam!!! Mirek auto (1) szkodza ze auto zastepcze tylko dla stalych klijentow zxc tanio (1) dobrze,czyli ok opel Polecam (1) Polecam, dobry warsztat Mariola SUPER!!!!!!!! (1) SUPER!!!! DZIEKUJE W IMIENIU DZIECI, ZA ODGRZYBIENIE KLIMATYZACJI I TO PO... barbara POLECAM (1) Mam alergię na grzyby, po profesjonalnym odgrzybieniu ozonem mogę jeździć... Krzysiek FACHOEAŚĆ (1) NABIJAŁEM KLIMATYZACJĘ ORAZ ODGRZYBIAŁEM I WSZYSTKO TRFAŁO SZYBKO I... FORSZPANIAK MARCIN