tomek - opinia (1) wszystko na plus, chłopaki uwineli się w pół godziny tomek PORAŻKA NIE POLECAM (1) wymiana zawieszenia, czesci swoje dokladnie wytlumaczylem co trzeba... Robskyy Nie polecam (1) Po kilku wizytach w tym punkcie mogę już szczerze odradzić korzystanie z ich... Ryszard
Niefachowe mycie silnika!!! (3) Dziś byłem w tym zakładzie i nie polecam. Pan na początku daje do podpisu... Łukasz na pewno wrócę i będę polecał znajomym (1) Pan wulkanizator był profesjonalny, kulturalny i był fachowcem. Usługa... Szymon Konserwacja podwozia (1) Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony wykonaniem konserwacji podwozia. Do... Tomi Mega pozytyw (1) Bardzo pozytywna opinia za konserwację podwozia, którą robiłem tam kilka dni... Jacek Markiewicz Całokształt (1) Prałem tapicerke w moim golfie i co roku przed i po zimie myje podwozie. Ceny... Wacik Polecam (1) Jechałem na mycie silnika aż z Pruszcza, ale było naprawdę warto. Duży plus... Marek bardzo dobra wulkanizacja (1) Jestem bardzo mile zaskoczona obsługą. Silnik w moim clio po myciu wygląda... Joanna Bardzo fajna myjnia (1) Bardzo polecam. Autko umyte bardzo szybko i dokładnie. Obsługa fajna i ceny... Krystyna