Jadwiga Oleksak - opinia (1) Pełny profesjonalizm, wyczerpujące informacje na temat przeprowadzanych... Jadwiga Oleksak Krzysztof - opinia (2) Jestem ponownie pod wrażeniem profesjonalizmu załogi i jakości obsługi. Jest... Krzysztof 500x (1) Nowy 500x przetestowany. piękno i funkcjonalność w jednym. Polecam wszystkim !!! Sara
Profesjonalizm,rzetelność,dbałość o klienta i jego auto (1) Witam wszystkich! Auto mobil w Wejherowie to naprawdę profesjonaliści w... Marta Perfekcyjny serwis (1) Jestem właścicielem IX35. Miałem już do czynienia z wieloma salonami, różnych... Krzysztof G. Profesjonalne podejście do klienta (1) Witam. Moją wizytę w salonie samochodowym oceniam w bardzo pozytywny sposób.... Ania Używany zgodny z opisem (1) Pojechałem do Wejherowa pewien ze będzie jak w innych punktach z autami... Grande Punto odradzam (1) Kupiłem w tym salonie samochód w listopadzie 2009r.Przy odbiorze okazało się... Wojtek Wielki profesjonalizm !!! (1) Szukałem samochodu dla swojej firmy. Nie mogłem zdecydować się na markę.... Szymon