Qashqai - opinia (1) Sympatycznie, dokładnie z przystępną ceną. Qashqai Uber - opinia (1) Bardzo dobre wrażenie i czas obsługi. Polecam bez zbędnych kolejek. Miło i... Uber Poradzili sobie nawet z jedzeniem wgniecionym w tapicerkę (1) Poradzili sobie nawet z jedzeniem wgniecionym w tapicerkę przez 3 dzieci. Nie... Aleksandra
Jak w rodzinie (1) Uczciwość i rzetelność przede wszystkim. Właściciel nie zdziera i podchodzi... Ola Dobrze było ale się skończyło - draaamat! (1) Kiedyś rzeczywiście było naprawdę dobrze ale moja ostatnia wizyta to była... Mauser Obsługa bardzo dobra (1) Obsługa bardzo dobra mili Panowie ale jeżeli o jakość usługi to są... Kinga Najlepsza myjnia w 3-mieście (1) Od dawna szukałem dobrej myjni samochodowej w Trójmieście, gdzie podczas... ka Polecam! (1) Polecam serdecznie !!! Pranie pierwsza klasa, obsługa na najwyższym poziomie... Stefan Ola - opinia (1) Bardzo wysoka jakość usług. Tapicerka po 11 latach użytkowania doprana... Ola Profesjonalna obsługa. (1) Trafiłam do tego serwisu z powodu bliskości mojej pracy i dobrej opinii na... Nowy klient. Bardzo porządne miejsce (1) Myjnia przy Bora to bardzo porządne miejsce. Jeżdżę tam od lat. Mimo upływu... Bart Ogólnie ok. (1) Wybrałem kompleksowe pranie wnętrza samochodu czyli fotele, podłoga,... tom Ania - opinia (1) Zrezygnowana jakością innych myjni marketowych postanowiłam spróbować z myjni... Ania Lepiej niż w masówkach (1) Cena przystępna , zdecydowanie lepsza niż w masówkach Jakość wykonania... Kuba Zadowolony jestem. (1) Psia sierść to zmora mojego auta, ale nie dla profesjonalistów. ZbiG bardzo zadowolona ! (1) Bardzo mili i kontaktowi panowie, auto bardzo dobrze umyte arowno na zewnątrz... Suzuki ;) rewelacja (1) Jestem stałym klientem i nie zamierzam zmieniać. Zawsze dzwonię, umawiam się... Adam POLECAM W 100%!!! (1) Korzystałam dotychczas z usług kilku myjni na terenie Gdańska, niestety... Kasia Najlepsza myjnia! (1) Najlepsza myjnia na jakiej byłam. Bardzo mila atmosfera , przystępne ceny ,... Magda