kierowca z Renault - opinia (1) z myjni korzystam od lat; zawsze miła i profesjonalna obsługa kierowca z Renault Krzysztof - opinia (1) Tragedia ,nie polecam brak profesjonalizmu przedziurawiona opona zapisz się... Krzysztof Dawid - opinia (1) Cyna z Kosmosu, zero doradztwa. Założyli za duże opony. Brak wiedzy. Pierwszy... Dawid
Wojciech - opinia (1) Dwa dni temu oddawałem auto do myjni. Samochód perfekcyjnie umyty oraz... Wojciech Polecam (1) Moje auto nigdy nie było tak czyste! Domyty nawet klej z winiet sprzed kilku... Kierowczyni Golfika Wszystko w jak najlepszym porzadku (1) Profesjonalnie wykonana usluga mycia auta. Bardzo sympatyczni pracownicy.... Pawel Super (1) Szybko i sprawnie. Polecam !!! Klientka Wymiana opon (1) Miła obsługa. Szybko i sprawnie! Polecam! Anna Nie polecam, brak profesjonalizmu, byle jak i na tzw. "odwal" (2) Jak w temacie. Pracownicy to jeszcze ok ale ich szef... Zrobic jak... Klient Miejsce gone polecenia (1) Myje tam auto od kilku lat. Nigdy nie było niedoróbek. Zawsze można zostawić... Marek jest ok (1) bez problemu, profesjonalnie. wygodna poczekalnia. korzystałem wielokrotnie.... maniek Polecam (1) Szczególnie z woskiem ręcznym. Na jakieś 2 - 3 miesiące spokój z brudem na... grzehoo jest super (1) zawsze mogę liczyć na szybkie i solidne mycie samochodu. Nie bez znaczenia... megane Nie Polecam (1) Szczerze nie polecam bylem stalym od 2 lat klijentem i bylo wszysko ok... Krzysztof jestem stalym klientem (1) Korzystam z myjni juz od dluzszego czasu i jestem bardzo zadowolona zaroowno... Magdalena Cennik jak najbardziej zgodny z informacją (1) Regularnie wymieniam tu opony oraz korzystam z usług mycia auta - za każdym... tanuki Oszustwo (1) Od kiedy to wymiana opon zalezna jest od rozmiaru kola ?? Niestety tak jest w... Klient po raz ostatni