Zakup używanego Fiorino 2010r. (2) W sobotę zakupiłam 5-latka Fiorino, autko w dobrym stanie technicznym i... Joanna M. Kopiłem Fiata 500L (2) Kupiłem nowego Fiata 500L Treeking. Jest to już trzeci samochód jaki... Darek duża kalsa (2) polecam usługi, zwłaszcza pan Janusz zajmujący się Alfą i Jeepem ujmująco... Andrzej
Fiat 500 (2) Zakupiłem nowego Fiata 500. Jestem z Poznania. Wszelkie formalności... Maciej Gorąco Polecam! (1) Po gruntownej analizie wszystkich ofert z różnych salonów, wybór... Paweł Fachowa i szybka obsługa (2) W firmie Auto Plus kupiłem samochód Jeep Cherokee. Jestem bardzo zadowolony z... Marcin Wojas POLECAM PANA MICHAŁA KOŁAKOWSKIEGO :) (2) Z ręką na sercu i wielką przyjemnością chciałabym polecić zakupy u pana... ola Najpiękniejszy samochód na świecie, fachowa obsługa. (2) Fiat 500 to była miłość od pierwszego wejrzenia i po krótkiej wizycie w... Ewa Rewelacja (1) Bardzo dziękuję za bardzo dobrą obsługę i profesjonalizm. Beata :) (1) Pan Michał - kultura i profesjonalizm, dobry marketingowiec. Dziękuję za... Katarzyna Auto kupione (2) Z całego serca polecam Pana Michała Kołakowskiego. Polecił świetne auto... kamila_h Fiat Panda (1) Dziękuję Panu Michałowi Kołakowskiemu za profesjonalną obsługę. Pan Michał... Karolina Jeep Compass (2) Pan Piotr Wiśniarowski handlowiec z salonu Auto Plus, to on spowodował moje... marek górka mały , śliczny Fiat 500 (2) Super obsługa! Pełny profesjonalizm ! Zakupionym u pana Michała Fiacikiem... monika Alfa Romeo i Lancia - nie ma lepszego nagłówka (2) Ze współpracy z salonem oraz serwisem alfy romeo korzystamy wraz żoną od 15... w.podumis Dla mnie rewelacja (1) Jeżeli chodzi o obsługę - Rewelacja Oferta na fiata ducato po sprawdzeniu... Waldemar Miężał Profesjonalna Obsługa Klienta (1) Od samego początku kontakt w formie elektronicznej z Panem Jarosławem -... Jakub Perfekcja. (1) Obsługa przemiła, niby to ich praca, ale nie wszędzie poziom obsługi jest tak... Mat. Na -4 (1) Denerwujące jest to , że ocena serwisu zależy do kogo trafimy ( mechanicy ) .... Jacek Polecam (1) Kupiłem u nich Lancię i jestem bardzo zadowolony. Na razie mogę ocenić tylko... M.