Dariusz - opinia (1) Szkoda ze fotki mojego auta nie mogę dodać jest to petarda tak... Dariusz Dariusz - opinia (1) Szkoda ze fotki mojego auta nie mogę dodać jest to petarda tak... Dariusz Adam - opinia (1) Odradzam kazdemu, omijac szerokim lukiem, to partacze Adam
Absolutnie z całego serca odradzam (1) - 4 x laweta - prawie 7 miesięcy samochód niesprawny - naprawa jednej rzeczy... Krzysiek Uwaga (1) Wspomne jak pierwszy raz cię ujżałem miałeś śmieszną czarną czapeczkę z... Uwaga (1) Mało znaczący zakładzik ten mądrala Ratajczak do zabicia mówi cene kosmiczną... ja TRAGEDIA! nie polecam! drogo i nierzetelnie! (1) naprawili jedną usterkę, druga się pojawiła a trzecia zrobili bez mojej... Piotr Super profesjnalna naprawa smochodu (1) Mam samochód Hyndai Santa-Fe sprowadzony ze Stanów,a co za tym idzie... slawes Super profesjonalna naprawa samochodu Hyndai (1) Mam samochód marki Hyndai Santa-Fe sprowadzony ze Stanów.Co za tym idzie... slawes Diagnoza i wymiana (1) Jestem pod wrazeniem.Jeszcze nigdy nie spotkalam sie z tak profesjonalnym a... malgorzata Kultura i preofesjonalizm. (1) Ponownie skorzystałem z usługi serwisowej w tej stacji. Tym razem wymieniony... Jan Tarka