transteambus.pl - opinia (1) Jako firma transportowa transteambus.pl swiadczymy transport towarów oraz... transteambus.pl Michał - opinia (1) Bardzo bogata oferta . Miła obsługa i duży plus możliwości zwrotu w godzinach... Michał Omijac (2) Witam wszystkich. Z usług tej wypożyczalni korzystałem już kilka razy. Auta... Kacper
smash - opinia (1) korzystałem 2 razy, telefonicznie ustalone obsługa sympatyczna, odbiór w... smash Biuro Podrozy - USA/Canada rezerwacja samochodow (1) Klienci przylatujacy do Gdanska, chetnie pytaja o solidna firme wynajmujaca... Zygmunt Liedtka Polecam (1) Pierwszy raz korzystałem z usług wypożyczalni aut. Miła, profesjonalna... Damian Najlepsza wypożyczalnia aut w Trójmieście (1) Nie raz korzystałem z usług Auto-Tex i nie mogę napisać ani jednego złego... Radek POLECAM (1) Podstawienie na czas, auto czyste, pachnące i w pełni sprawne. Żadnych... Michał Totalny profesjonalizm! Aż szok,że to polska firma (1) Bardzo pilnie potrzebowałam dużego auta do przeprowadzki. Szukałam wszędzie... Joanna Cz. Polecam (1) Pierwszy raz korzystałam z usług wypożyczalni samochodów, padło na... S. szybko miło i ptofesionalnie (1) Jak w tytule. Wszystko super bez żadnych problemow. Auto bardzo fajne, i... Marek Słabizna i brak profesjonalizmu (1) Brak profesjonalizmu, brak biznesowego podejścia i brak szacunku dla klienta.... Do Super, bezproblemowo (3) CIEKAWA WYPOŻYCZALNIA regularnie przylatuje z Warszawy, auta odbieram z... Paulina P Bohdan - opinia (1) Sprawnie , konkretnie i profesjonalnie. Bohdan Polecam!!! (1) Godni polecenia, wypozyczam regularnie, auta sa zawsze czyste, zadbane i w... Karolina R Rewelacja!! (1) Korzystałem z usług firmy Auto Tex porzy okazji mojego zeszłorocznego wyjazdu... Ronald Super !!!! (1) Korzystałem z usług tej firmy podczas mojego pobytu w trojmieście w sprawach... WojteG bardzo porządna firma (1) Byłem zmuszony w ciągu kilku godzin znaleźć 9-osobowego busa, obdzwoniłem pół... kasta ZADWOLONY !!! (1) WYPOŻYCZAM W TEJ FIRMIE MIKROBUSY 9-OSOBOWE DLA MOJEGO KLUBU NA WYJAZDY... Pablo Wypożyczalnia całkiem spoko (1) W moim przypadku nie było żadnych problemów,samochody są dobrze wyposażone i... maac