Michał - ocena (1) Firma bardzo sprawnie dokonała przeprowadzki kancelarii. Polecam! Michał Aga - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona wszystko było na czas bez żadnych problemów. Polecam Aga Dominik Załęcki - opinia (1) Szybki i bezproblemowy transport lodówki ze sklepu oraz sporej ilości paczek... Dominik Załęcki
Dominik Załęcki - opinia (1) Szybki bezproblemowy transport lodówki oraz sporej ilości paczek mebli z... Dominik Załęcki Roman Zalewski - opinia (1) Potrzebowałem skorzystać z magazynowania mojego sprzętu wodnego. Świetne... Roman Zalewski PEŁEN PROFESJONALIZM !! (2) Wynajęłam firmę Auto-transport do przeprowadzki domu. Przed wykonaniem... Katarzyna Przeprowadzka a Gdańska do Wrocławia (2) Bardzo profesjonalna firma, przeprowadzili nas z Gdańska do Wrocławia w... pukowsb Super - POLECAM !!! (2) Skorzystałem z usługi tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Panowie bardzo... Bartek Piotr - opinia (2) Bardzo polecam. Usluga wykonana zgodnie z umowa Piotr Tomasz - opinia (2) Bardzo polecam rzetelnie wykonana przeprowadzka wspolpraca bezstresowa i mila... Tomasz Magda - opinia (2) Serdecznie polecam! Pełny profesjonalizm od zamówiania usługi aż po... Magda Kasia - opinia (2) Pozdrawiamy dwóch panów którzy wykazali się pełnym profesjonalizmem,... Kasia Andrzej K - opinia (2) Usługa wykonana w sposób profesjonalny, meble zostały odpowiednio... Andrzej K