Przemysław - opinia (1) Auto wstawione na wymianę oleju, filtra paliwa, amortyzatorów przednich i... Przemysław Basia - opinia (1) Dobra obsluga. Szybkie terminy Informacja o ewentualnych dodatkowych kosztach... Basia Joanna - opinia (1) Solidna Firma. Rzetelna pomoc i fachowa opieka. Polecam! Joanna
Maciej - opinia (1) Miły uczynny super kontakt. Prawie odpadło mi koło w drodze do Gdyni( zostało... Maciej Rafal - opinia (1) Co roku zmieniam opony, zawsze wszystko ok. Jak najbardziej staraja sie pomoc... Rafal Polecam (1) Polecam. Zawsze fachowe podejscie. Serwisuje tam dwa auta. Nie mam zamiaru... Gdanszczanin Od. (1) Czas oczekiwania taki ze zdążyłem przyzwyczaić się do tramwaju /: Bartosz Totalna masakra ! (1) Stanowczo odradzam. Cena z kosmosu, ciężko im powiedzieć co zostało zrobione... Bartosz polecam! (1) Polecam! Korzystałem kilkukrotnie. Poza przeglądami wymieniałem zawieszenie,... Marek Polecam (1) Zależało mi na szybkiej naprawie auta i nie zawiodłam się. Mimo obaw, bo... Justyna Wymiana alternatora (1) Za 500 zł wsadzili wsadzili mi złom ze szrotu i to z lozyskiem do wymiany.... Pps Bardzo Polecam (1) Super serwis, rzeczy niemożliwe robią od ręki, a na cuda trzeba zaczekać 15... Paweł Polecam (1) Serwisuję tam swój samochód, przemiła obsługa, krótkie terminy wykonania,... Mateusz