Mirosław - opinia (2) Zgadzam się że pełny profesjonalizm. Wymiana baterii super. Mirosław Wiesław - ocena (2) Niech pozostaną przy smartfonach bo w laptopach brak kompetencji. W serwisie... Wiesław Andrzej - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Zarówno w pracy jak i w sposobie komunikacji z... Andrzej
Mario - opinia (2) No niestety nie podzielę opinii poprzednich komentarzy. Potrafią tylko... Mario A.K. - opinia (1) telefon p20 lite na gwarancji. wymieniono wyświetlacz z racji plamy brązowego... A.K. - opinia (1) Wszystko szybko i sprawnie naprawa trwala 2 dni Dostęp do informacji (1) Na zadane pytanie e-mailem do fachowca odpowiedź przyszła niezwłocznie. Nie... Michał naprawa serwisowa (1) Bardzo miła., profesjonalna obsługa Dorota Mate 8 (1) Gdzie tu profesjonalizm... zbity obiektyw aparatu po dwóch tygodniach próby... Mate Super (1) A ja jestem bardzo zadowolona! Naprawa telefonu zajęła tydzien czasu i... Martyna Naprawa gwarancyjna w tempie żółwia australijskiego (1) Oddałem telefon do naprawy gwarancyjnej. Miała ona trwać tydzień , góra dwa.... Misialdo Naprawa telefonu (1) Nie polecam! Już dwa miesiące naprawiają telefon, co chwile wymyślają coś i... Huawei P8 Lite