Kamila - opinia (1) Jestem klientką serwisu Avanti od kilku już lat i za każdym razem jestem... Kamila Anna - opinia (1) Super obsługa miła atmosfera i cena za usługę dobra Anna Martyna - opinia (1) Szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam! Martyna
Ada - opinia (1) Zdecydowanie polecam!!! Super obsługa, pełen profesjonalizm i błyskawiczna... Ada Krystian - opinia (1) Wszystko załatwione od ręki. Polecam! Krystian Montaż szkła hartowanego (1) Zdecydowanie nie polecam!!! Naklejone szkło hartowane zakupione w tut.... Niezadowolony klient Wymiana ekran iPhone (1) Szybka wymiana ekranu iPhone, bardzo dobre. Polecam Ramiro Wyświetlacz (1) Szybko zrobiony wyświetlacz dla mojej mamy telefonu w miarę normalnych PLNach j. linda Rozbity wyświetlacz (1) Zanioslam telefon z rozbitym wyświetlaczem do naprawy. Telefon był gotowy od... Kasia Samsung S7 (1) Bardzo polecam serwis Avanti. Serwis ten zapewnia profesjonalną obsługę... Paweł Polecam ten serwis (1) w innym serwisie odprawili mnie z ,,kwitkiem,, a tu naprawili i jest ok Andrzej Szybka naprawa i miła obsługa (1) Mój telefon już na drugi dzień był gotowy. Naprawa została wykonana rzetelnie... Tomek Profesjonalizm i elegancja. (1) Bardzo mila i szybka obsluga, z przyjemnosciá bede tam wracac, pozdrawiam. Krystyna Korzonek-Radziwill Naprawa telefonu (1) Bardzo szybka,sprawna obsługa i dotego jeszcze miła. Telefon został... Anka Ekspresowa i dokładna naprawa (1) Około miesiąca temu oddawałem telefon (LG G4) na wymianę wyświetlacza,... Maciej POLECAM WSZYSTKIM (1) Brawo Fachowcy w każdym calu. Bogdan NAJLEPSZY SERWIS W GDANSKU!!! (1) Sprawnie i szybko naprawili mi iPhone, jestem bardzo zadowolona!!!! Wiki Zadowolona klientka - POLECAM (1) Oddałam Iphone 6s na wymianę wyświetlacza i po 20 miinutach był już gotowy... Alicicja Zakupy (1) Serdecznie dziękuje za dobranie dobrego etui oraz zamontowanie szkła na... Sebastian porażka (1) ten serwis to jakaś porażka, omijajcie go szerokom łukiem. W grudniu tuż... ja