Marta - ocena (1) Mogę tylko polecić! Pani Bożenka ma świetnie dopracowany program... Marta Jagoda - opinia (1) Profesjonalne podejście, Pani Bożenka wszystko mi rzetelnie wyjaśniła. Z... Jagoda Liliana - opinia (1) Chodzę od lat, jestem zachwycona! Pani Bożenka jest cudowną osobą z ogromną... Liliana
Marek M. - opinia (1) Absolutnie rewelacyjny zabieg. Najpierw spróbowałem sam, a potem zdecydowała... Marek M. Niezadowolona pacjentka - opinia (1) Podejście średnie do pacjenta... Mi to całe oczyszczanie tak rozwaliło... Niezadowolona pacjentka Barbara Szulc - opinia (1) Jeździmy do Pani Bożenki od kilku lat, ponieważ takie oczyszczanie raz na rok... Barbara Szulc Super oczyszczanie i odchudzanie (1) Zdrowie jest najważniejsze i tak do tego podchodzi Pani Bożena.... Amber Zdrowie i przyjemność (1) Zdrowie wraca, bo minęły różne dolegliwości m.innymi ciężka alergia, problemy... Ewa Swietna metoda, niesamowite efekty! (1) Najbardziej skuteczna metoda usuwania pasozytow z organizmu. ola Najskuteczniejsza na rynku metoda oczyszczania organizmu (1) Polecam wszystkim raz na kilka lat oczyscic organizm ze zlogow, pasozytow,... Ola bardzo dziękuję (1) Efektem ubocznym kuracji jest spadek wagi -znaczny i bez efektu jojo!... Lidka Dziekujemy! (1) Po kuracji czulem sie... jak nowo narodzony prawie. Wszystkie osoby, ktorym... Krzysztof Dziękuję! (2) Korzystałam z terapii już dwa razy i zdecydowanie wszystkim polecam. Pozbyłam... Karolina