B90

Kluby, dyskoteki Obiekty koncertowe

Gdańsk, Elektryków

tojasara - opinia (1) Najlepszy klub w Trójmieście i całym Pomorzu!!! tojasara Jadwiga - opinia (1) Bardzo słaba obsługa. Biorą spore pieniądze za wstęp na imprezę po czy po... Jadwiga Therion 18 marca 2018 (1) Brak prądu kilka razy. Kurde mój chomik w kolowrotku by to ogarnął. Kłamstwo... Raku
Tragedia (1) Najgorszy klub muzyczny na jaki trafilem. Wymuszanie tworzenia kart klubowych... CzczN Problem z biletami na wydarzenie (1) Witam. Czy ktoś ostatnio kulował bilety do B90 z wysyłką? Ja zamówiłem i... Macieq szatnia (1) Obsługa szatni po koncertach zdecydowanie do poprawy. 40 min stania w kolejce... aga Hania Rani i Dobrawa Czocher-recital zamiast duetu? (1) Na koncercie obu pań grała tylko jedna. Organizator nie pofatygował się aby... Niemile zaskoczona... polecam (2) gorąco polecam, świetne miejsce na koncert, zaj...sta atmosfera i te... aga wszystko jest ok, nic dodać, nic ująć (1) dobry klub THX ja sie pytam kiedy beda rachunki na barze i cennik? (1) przeciez to jest jawne ukrywanie cen przed klientami, smieszne karty nie... Airwolf Joanna - opinia (1) Akustyka kijowa, choć w tej kategorii pomieszczeń mogło być gorzej ( co... Joanna B90 (2) Super miejsce stworzone dla ludzi, których nie kręcą dyskoteki i kluby z... Leopold Bloom Początki są zawsze trudne (1) Niestety, podczas Męskiego Grania klub nie uniknął paru rażących wpadek, o... Mateusz The Damned i Apteka (1) Byłam na koncercie The Damned i Apteki - klub ma doskonałą akustykę (w tak... Justyna Męskie granie (1) No, to pierwsze koty za płoty. Muzyka pierwsza liga. Słychać też, że ktoś... Staszek z Seksmisji i Jazona