Boogie - ocena (1) Konkretnie, pod klienta. Opieka długoterminowa i zdrowe życie Boogie Krystian - opinia (1) Byłem tu 4 lata temu (w wieku 29 lat) schudnełm sprawnie 15kg. Myślałem ze... Krystian jak najbardziej POLECAM ! (1) Korzystałam z pomocy Pani dietetyk przez ok. pół roku. W tym czasie schudłam... ANNA
Polecam ! (1) Fantastyczne przepisy i dobrze dobrana dieta, pozwoliły mi na zrzucenie... Kasia Szczerze polecam Poradnię Dietetyczną Balance (1) Bardzo żałuję, że .......... tak długo zwlekałem z decyzją aby wybrać się do... Adam Cz. Poradnia "Balance" (1) Szczerze polecam Panią Małgorzatę. Jest bardzo kompetentną osobą. Przepisy... Roksana Polecam! (1) Dieta ułożona przez p. Małgosię jest smaczna, prosta w przygotowaniu i... Magda Szczerze polecam! (1) Zrobiłam sobie prezent na 30 te urodziny, nie dość, że schudłam w ciagu 3,5... Kasia 10 kilo w 2,5 miesiąca (jak dotąd bez efektu jojo:) (1) Do Pani Małgorzaty trafiłem za sprawą prezentu urodzinowego ofiarowanego mi... Wojtek Godek Balance (1) Dobrze prowadzona dieta przez przesympatyczna osobe. Fantastyczne efekty, w... Alka polecam! (1) - 10 kg bez wysiłku:) K polecam serdecznie (2) Bardzo miło i fachowo przeprowadzona wizyta. Pani Dietetyk z wielkim... klara PEŁEN PROFESJONALIZM. (1) BARDZO FAJNA I PROFESJONALNA OBSLUGA, PRZEMILY KLIMAT W GABINECIE, LATWY... MONIKA