BARBADOS

Nie pracujcie w Barbadosie
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: BARBADOS

W większości nie pracujemy, ekstra... No i co dalej? :/
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: BARBADOS

MASAKRA!!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: BARBADOS

a co tam sie dzieje?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: BARBADOS

Podobno nie jest ciekawie. Sam nie pracowałem, ale nie raz słyszałem negatywną opinię znajomych, a biorąc do tego częstotliwość ukazywania się kolejnych ogłoszeń to musi być w tym cząstka prawdy.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: BARBADOS

A ja słyszałem, że..
..księża to pedofile..
..policjanci biją podejrzanych..
..górnicy to nieroby..
..tak samo jak nauczyciele..
..sekretarki dają d*py..
..politycy to ścierwa..
Mógłbym tak wymieniać co słyszałem.. Konkrety!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 30

Re: BARBADOS

Musisz się koniecznie tam zatrudnić, gwarantuje że przy odbiorze wypłaty będziesz miał swoje konkrety :)
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: BARBADOS

barbados to jakies dno co chwile szukaja kucharza co jest dowodem na to ze nie szanuja pracownikow lepiej pracowac w biedronce niz tam wielka mi restauracja a zarcie musi tam byc oblesne co chwile ktos inny gotuje pewnie oszczedzaJA NA WSZYSTKIM I SZUKAJA CORAZ TO TANSZEJ SILY ROBOCZEJ.PROPONUJE SZEFOSTOW SCIAGNAC CHINCZYKOW.BEDZIE JESZCZE TANIEJ.
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: BARBADOS

NIE POLECAM.
PRACOWAŁEM TAM I JEST MASAKRA ! ZAROBKI MARNE I STRASZNY WYZYSK ! KTO SZUKA "KONKRETÓW" ZAPRASZAM TAM DO PRACY,ZATRUDNIĄ WAS Z PEWNOŚCIĄ ; ))
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: BARBADOS

barbados niema wstydu znowu szukaja kucharza,nastepnego chca wycyckac,zaczyna mnie to bawic,powinni dac ogloszenie na stale.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: BARBADOS

zenada
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: BARBADOS

udzielam porad osobom, które mają problemy z pracodawcą, ..
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: BARBADOS

no wlaśnie ten pracodawca powinien ponieść jakieś konsekwencje!!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: barbados

Ty glupia a w polsce to dopiero dno!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BARBADOS

Pracowałam tam prawie pół roku. Oto kilka faktów:
1. Rozliczasz się nie z kelnerskiego raportu dobowego tylko musisz zapisywać sobie tipy na karteczce i na koniec zmiany odjąć od utargu. Jeśli oddasz za mało to pod koniec miesiąca masz to zabierane z wypłaty. Rekordziści mieli odejmowane po 400 pln i więcej. Jesli dasz za dużo nikt nie odda ci nadwyżki - ewidentny wał. Pani prezes bo tak sie trzeba zwracać do szefowej kręci dobre lody na takim nieuczciwym systemie. Co do baru - licz się, że co miesiac masz manko na ok. min. 100 pln
2. Zapomnij o zniżkach na jedzenie - płacisz 100%
3. Ekipa się zmienia systematycznie co kilka miesięcy.
4. Niedolewanie piwa, wyrób seropodobny na pizzy, czy najtańsze art. spożywcze to codzienność. Widziałam faktury na pangę do podpisania, a w karcie widnieje sola. W lodówce na zapleczu kiełbasa- 6 pln za kilo przypominająca mielony papier - tego typu rarytasy są serwowane gościom.
5. Każdy z załogi jest traktowany jako potencjalny złodziej - atmosfera pracy przypomina tą z NRD za czasów SZTAZI.
6. zgubisz plakietkę z imieniem-płacisz 50 pln kary, pomyślcie ile kosztuje zgubienie zapaski lub koszuli ;]
To tak kilka faktów z biegu.... o większych wałkach nie chce nawet pisać.
popieram tę opinię 53 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: BARBADOS

Aż się odechciewa czytać, same opinie sfrustrowanych byłych pracowników, bądź ich znajomych, którzy coś usłyszeli i dopowiedzieli sobie resztę. Nie pracowałem tam, ale czasem przychodzę zjeść w Barbadosie. Jeśli były by takie tragiczne produkty, to w jaki sposób robili by z nich tak smaczne dania?
Trochę logiki brakuje w tych waszych postach.
Piszesz : "pracowałam tam prawie pół roku... "
" ... atmosfera pracy przypomina tą z NRD ..."
Zapytam tylko czemu pracowałaś aż pół roku jak Ci tak wszystko nie odpowiadało?
Może głupio Ci było napisać zwolnili mnie bo byłam za słaba...
Bo, nie nadawałam się do tej pracy...
Jeśli byś była dobrym kelnerem, wiedziała byś, że pangę również można zjeść w Barbadosie, sam jadłem ją jakimś daniu lunchowym za dobrą cenę i śmiało mogę polecić. W nazwie dania nie było Soli a właśnie panga.
Osobiście zawsze dostawałem dolane piwo.
Może powinnaś napisać : nie dolewałam piwa, żeby oszukać klienta i dorobić parę groszy?
Kupy się to wszystko nie trzyma
Jak już piszesz takie paszkwile to miej odwagę chociaż się podpisać.
Chyba, że wiesz , że to co napisałaś nie jest prawdą i chcesz uniknąć odpowiedzialności.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 70

Re: BARBADOS

a z barbadosu tych sfrustrowanych byłych pracowników są już setki jak nie tysiące :) także takie kłamstwa nie przejdą :)
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: BARBADOS

@Marian - Aragońska podała kilka faktów, Ty nie ustosunkowałeś się do nich w ogóle. Nie chrzań głodnych kawałków, tylko odpowiedz na publicznie postawione zarzuty.
To forum czytają Was klienci - chcesz, żebym przyszedł do Was na kolację i zaczął badać co dostałem do zjedzenia?
Nie ma nic gorszego dla knajpy, jak niezadowolony klient. I uważaj, bo nie jestem studenciną, także zanim coś do mnie głupiego napiszesz/pyskniesz, to się dwa razy zastanów.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: BARBADOS

Panga to śmieć rybny,hodowany w delcie Mekongu.Ma w sobie całą tablicę Mendelejewa.Ciesz się że nie świecisz.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: BARBADOS

Marian..a może Ty będziesz miał odwagę i się podpiszesz,bo skoro nie pracowaleś w Barbadosie,nie jesteś w żaden sposób z nim związany,piszesz tak "wspaniale" i zapewne ;) obiektywnie,jako klient,to co Ciebie interesuje jej tożsamość?
Muszę Cię zmartwić,ale jestem skłonna uwierzyć prędzej Jej niż Tobie,zapewne jak większość tu czytających..bo jako osoba "postronna" coś za bardzo się bulwersujesz..
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: BARBADOS

Tak sie sklada.ze wsystko to prawda!! Przed Barbadosem mialam juz kilkuletnie doswiadczenie w gastronomi i takiego cyrku nigdzie nie widzialam. Co wyplata to odciagniecia z kosmosu wziete!!! Nawet za stluczone szklo Pani PREZES(buuuuahaha tak do siebie kazala sie zwracac szefowa . Ktora ma cos z bania ! Czlowiek jest dla niej przedmiotem!! Zeby pracownik gastronomi nie dostal talerza zupy ,placic za obiady NIGDZIE SIE Z TYM NIE SPOTKALAM. Skapstwo,pazerstwo!!! Marne stawki. Kelnerzy zapisuja napiwki po to aby wiedziec ile odjac z z tego co utargowali oddasz za duzo to nie dostaniesz tej kasy ..wiecznie kelnerzy maja minusy . Barmani rznieci przy renanentach . Pracownicy zmieniaja sie jak rekawiczki . OMIJAC TE MIEJSCE !!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BARBADOS

widać właściciel nie wie że pracownik to też klient. Nigdy więcej tam nie zjem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BARBADOS

Marian, po pierwsze, to piszesz agresywnie nie jak klient, a jak szef/manager.

Po drugie, po co chcesz, żeby się podpisała? Po co ci jej dane? Ano po to, że jesteś szefem albo managerem. Ewentualnie kimś innym od nich. A najbardziej mnie rozwalilo:

"Jeśli były by takie tragiczne produkty, to w jaki sposób robili by z nich tak smaczne dania?"

HAHAHAHA :D
"Prawidłowy" smak dania wcale nie wskazuje na to, że produkty były dobrej jakości. Jest na to szereg trików ale po co ja to tłumaczę.. wiesz o tym lepiej ode mnie, w końcu tam pracujesz ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BARBADOS

"Może powinnaś napisać : nie dolewałam piwa, żeby oszukać klienta i dorobić parę groszy?" - No jakbym słyszal Panią prezes :)
Marian - może mialbys odwage zeby podpisac sie jako rodzina Pani prezes???? :D:D:D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BARBADOS

co to za kretyn napisał tak durnego posta, to chyba jakiś korpośmieć co nigdy nie pracował w gastro
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: BARBADOS

Człowieku nie pisz takich bzdur ,może zapytaj na policji jak uczciwie pracują ludzie , kelnerzy zabierali sobie kasiorkę sami ,taka zaliczka jak to sami mówili ,Ostatnio w Sopocie kelner zabrał sobie z kasy 700 zł i nie przyszedł do pracy ,no cóz potrzebował na wakacje ,dobrze ,ze jest policja,wszystko oddał . Inna sytuacja jeszcze lepiej mamy to na kamerach ,kelner jeden drugiemu podpieprzał kasę i udawał, ze to nie on ,dobrze ze byly kamery,bo kelner miałby brak na 400 i 500 zł , a potem idzie wszystko na firmę .Po pijaku na imprezach potrafił się chwalić ,że byl frajer pracownik kolega z pracy i można było zabrać jemu kasiorkę bo jest głupi ,może napiszę o kelnerach ,którzy przychodzili do pracy po imprezach ,ze fuzel alkoholowy leciał na odległość km ,albo o kelnerach ,którzy nie dawali paragonów i wylatywali z dnia na dzien ,dopisując gościom dodatkowo piwa ,może powiem o kelnerach,którzy pili w pracy ,tak i o tych ,którzy notorycznie gubili identyfikatory ,które kosztowały najpierw 10 zł potem 15 zł ,a potem 30 zł ,wszystko to brało się z tego ,ze kelner nie szanował idendyfikatorów ,za które musiał zapłacić 10 zł. Firma musi zamówić 100 minimum,żeby zamówić logo na identyfikatorze CięZko zrozumieć komuś kto jest totalnie nieodpowiedzialny a pracę i gościa traktuje tylko roszczeniowo .Wszystko nalezy się pracownikowi ,za nic nie odpowiada ,może wszystko ,pracodawca nic .Jesli chodzi o złodziejstwo ,to nie zliczę ile razy była wzywana policja do kucharzy oszustów ,kelnerów oszustów i barmanów .Na to sa dowody ,jak zwolnisz delikwenta od razu negatywna opinia ,do tego już sie przyzwyczailiśmy .2 lata temu był taki incydent ,ze kucharze kradli barmanom alkohol notorycznie,za który odpowiadał barman ,a najgorszy był fakt,ze kradli ,,niby,, swoim kumplom .To prawda ,jeżeli jesteście złodziejami ,pijakami ,ludzmi ,którzy potrafią w śmieciach wynosić mięso i alkohol ,to tak nie zatrudniajcie się w Barbadosie ,bo takich ludzi wywalamy na pysk .Jezeli jesteś uczciwy i trakujesz gościa naszego w lokalu poważnie i pracę poważnie ,przyjdż,bo pracują u nas ludzie latami ,właśnie ci uczciwi .Super,że są jeszcze tacy w tym naszym kraju ,wiem bo pracuję w tej firmie bardzo długo do których można mieć zaufanie .Drodzy Polacy,trochę szacunku do życia do pracy do drugiej osoby ,jeszcze wiecej pracowitosci i nie bedziesz musiał pisać tych bzdur .Pozdrawiam kiero
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: BARBADOS

tez tak mysle ,ludzie,którzy tam pracowali i zostali wyrzuceni,no i swoje żale wywalają tutaj .Bardzo ich mało,przez tyle lat tyle wpisów.Dziwne restauracje 13 lat jest w tym samym miejscu,musi być rotacja .Inne trójmiejskie restauracje po 2 3 latach w większości się zamykają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: BARBADOS

Jeżeli ktokolwiek szuka pracy w gastronomii, to nie powinien nigdy odpowiadać na ich stale ukazujące się ogłoszenia !!! W końcu skończy się tak, że brak personelu rozwiąże problem z tym pseudo lokalem !!!
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: BARBADOS

nie polecam tego lokalu jako praca. Jestes na probe pozniej Cie wyrzuca i nie zaplaca. ŻENADA!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: BARBADOS

Ja bynajmniej tam nie pracowałam, ale miałam praktyki jakiś czas temu. Tej opcji również nikomu nie polecam. Zapierdzielasz jak wół- przynieś, podaj, pozamiataj. Traktowanie człowieka? nie tu nie ma żadnego- jestes dla nich poprostu smieciem. ...praktykant, zero napiwków - KOMPLETNIE NIC- nie dostajesz też ani picia, ani jedzenia za kawał ciężkiej pracy. Szkolenie na kelnera dla nich to mycie podlog, polerowanie sztućcy i kieliszków przez cały dzień, noszenie ciezkich bemarów . ZERO jakiejkolwiek innej wiedzy- a potem przyjezdza wielka glowna pani szefowa i wypytuje czego się nauczylismy, po stwierdzeniu ze niczego (no chyba ze kelner pomylil im sie ze sprzataczka)- stwierdza ze to nie wina kierowniczki itp. tylko nasza i ze nie da wysokiej oceny ...
Jedynie wporządku był tam menager (chyba na imie mial Michał) ...
Co do innych- na sale zostalismy przez miesiac wypuszczeni moze 2 razy. ..
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: BARBADOS

Wkurzaja mnie wyssane z palca lub podkoloryzowane opinie zacznijcie ludzie pisać prawdę. Weroniko może wspomnisz tez ze ten barman czyli ja złapał Was na podpijaniu Burna za którego razem z innymi wspolodpowiedzialnymi za stany magazynowe musiał zapłacić. Najlepiej przyjść i narzekać jak sobie nie radzilyscie z prostymi rzeczami to nic dziwnego ze szkło polerowalyscie, poza tym utrzymywanie czystości to tez element pracy. Praca nie składa się tylko ze zbierania wynagrodzenia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 25

Re: BARBADOS

Artur M. chyba ci sie pomyliły osoby :) Pozdrawiam i szukaj dalej. Chyba troche wiecej osob traktujecie zle
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: BARBADOS

zbyt delikatnie powiedziane..podpiajały? to zwykła kradzież była. Może warto podać nazwisko, żeby przyszły pracodawca wiedział, że już na praktyce Pani zdarzało się kraść.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: BARBADOS

Jak dla mnie praca w Barbadosie to zenada.I fakt faktem zamiast soli podaje sie tam pange bo przeciez taniej.Ryby maja podobna konsystencje i w gotowym daniu nie kazdy moze sobie pozwolic na to by ryby rozroznic.Jesli chodzi o gotowanie to kuchnia rozliczana jest ze wszystkiego!Nawet z tego ile zuzyla szpinaku czy ziemniakow a pozniej jesli pani prezes sie nie zgadza trzeba zaplacic manko..a jesli chodzi o te smieszne rozliczenia po dniu pracy to takie kpiny tylko w Barbadosie!A wszyscy rozzaleni i murem broniacy Barbadosu zycze dalej takiego oddania i pozytywnego myslenia bo i na was kiedys ta czara goryczy sie wyleje:)
A i nie wspomne o robactwie biegajacym po kuchni za moich czasow;)
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: BARBADOS

jeśli chodzi o mnie byłem na rozmowie z szefowa i od razu wyczułem ją że to cwaniak jeśli chodzi o to co piszecie może i prawda nie wiem dokładnie jak tam jest ale moi koledzy znajomi z branży barmańskiej jak mi mowią nie idz tam pracować to coś musi być nie tak
a jeśli chodzi o praktykantów to tak samo bym traktował najpierw trzeba się nauczyć dbać o porządek na stanowisku pracy a dopiero można się uczyć obsługi klienta jak nie potrafiłeś dobrze wypolerować szkła czy wytrzeć stolika po kliencie to nigdy byś u mnie nie wyszedł na sale i tak jest wszędzie każdy praktykant najpierw sprząta jak już to umie to idzie dalej w każdym zawodzie tak jest
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: BARBADOS

co tydzień ogłoszenie że potrzebują barmanów od paru miesięcy :) przesada
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: BARBADOS

żadna przesada ;) są już na tyle znani w branży gastronomicznej że żaden szanujący się i znający na swoim fachu kelner, barman czy tez kucharz nie pójdą tam do pracy...
jedyne co mogą zatrudnić to przyjezdnych zdesperowanych studentów którzy nie orientują się w tym jaka krąży opinnia o barbadosie... tyle w temacie
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Barbados o co wam chodzi

Nie nadajesz się to cie zwolnią,jestem była pracownicą i żle mi się nie pracowało po prostu nie dali podwyżki a czekałam pół roku,i chciałąm pomagać na kuchni a nie zmywaku,bo wszędzie jest 8zł na pewno nie 6.50 przesadzacie znam gorsze firmy!!!Menadżerka Pani Dagmara jest wspaniała osobą pomocną zawsze pyta jak leci,zawsze daje wolne kiedy chciałam,nie musiałam pracować w nocy bo tego nie lubiłam a atmosfera na kuchni była super wesoło.Jeśli nie pracowałeś lub nie pracowałaś to nie masz prawa się wypowiadać!Jeśli jesteś uczciwy nie kradniesz jak niektórzy co wylecieli!to jest ok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Barbados o co wam chodzi

Co Ty pieprzysz!!! Jest ok??? Pracowalam to wiem jak jest!!! ROBIENIE PRACOWNIKOW W ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BARBADOS

kto to jest szanujący się kelner,kucharz barman ?,ten opierdzielacz,czy pijak ,a moze ten kucharz ,który podpieprza wódkę barmanom ,czy to jest szanujący się kucharz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Barbados o co wam chodzi

to jak byłeś zrobony ,napisz imie i nazwisko ,bo inaczej za te bzdury,podamy cię tam gdzie trzeba .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: BARBADOS

oj,a to dopiero,dla kogo super to super . Menadzer Michała proszę zapytać na policji lub w sadzie pracy ,gdzie przegral sprawę z pracodawcą ,za oszustwo własnie .Kręcił swoje lody i tyle .A co do pracy kelnerów ,nie chcę mi się wypowiadać, jeśli chodzi o przepracowanie .
Pamiętam mieliśmy taką praktykantkę przez tydzień ( teraz wogóle ich nie przyjmujemy),uczyła się na kucharza,miała zacząć od obierania ziemniaków .Obierając zacieła się .Przyszli rodzice z awanturą,ze jak córka może obierać ziemniaki a uczy się na kucharza .Fajnie co? Nie wiedziałem,że praktykant w wieku 15 lat 16 lat ,co ma zacząć smażyć mięsa .Ja pitole .Okazało się jeszcze ze złamała paznokieć rózowy ,przy obieraniu ziemniaków .No tak taka jest szara polska rzeczywistosć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: barbados

W poznaniu kucharzy traktuja jak niewolnikow dlatego zatrudniaja samych ukraincow ktorym płacą nieregularnie bez umów i to im odpowiada a wy opisujecie barbados ze tam tak źle puknijcie sie w łby .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BARBADOS

Znowu szukają kierownika, jak tak często będę zmieniać ekipę to niedługo nikt nie będzie chciał tam pracować i będą musieli się zamknąć.

(...)
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: BARBADOS

Jakie to smutne ,zawiść ludzka nie zna granic ,pomyśłałeś może o tym ,ze fiima się rozwija i potrzebuje więcej osób do pracy .W tej firmie kierownicy pracują po 17 ,10,12 lat .... dalej bez komentarza ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 29

Re: BARBADOS

pracują po 17, 10, 12 lat na antydepresantach? nawet najsilniejsi w końcu pękają i uciekają. zacznijcie nas traktować jak ludzi i plaćcie ludzkie pieniądze, bo za 400zł/miesięcznie nikt się nie utrzyma...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BARBADOS

chłopie jeżeli pracowałeś i zarabiałeś 400 zł to musiałęs przychodzić na mniej godzin.Może na weekend dlaczego ci którzy pracują w firmie bardzo długo mogą zarabiac ludzkie pieniadze .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: BARBADOS

Buuuuahaha. Rozwija sie firma haha .. pracownicy znieniaja sie jak rekawiczki. Pracowalam to wiem!! Najgorsze miejsxe w jakim pracowalam!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BARBADOS

Zgadzam sie . Nie pracujcie tam, wyzysk w czystej postaci. Mam nadzieję, ze wreszcie ktoś się zajmie ta pseudo firma i Wielka Panią Prezes.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BARBADOS

Czyżby gdyńska placówka się sypnęła. Powinienem zostać wróżbitą z tymi swoimi życzenia, które szanowne kierownictwo usunęło z rok temu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BARBADOS

może cię rozczaruję, nie ciesz się za bardzo,firma się rozwija,fajnie bedzie jak znajdziesz zajęcie,bo widać przegladasz forum ,znowu szukasz pracy,
jak to łatwo rozczytać kto pisze .A my życzymy tobie wszystkiego dobrego i dobrej pracy .Niech świat się do ciebie uśmiechnie ,zacznij dawać coś z siebie ,dostaniesz wówczas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: BARBADOS

To prawda ,jeżeli jesteś opierdzielaczem ,złodziejem ,pijakiem ,człowiekiem,któremu zależy w pracy tylko na dobrych napiwkach,a resztę masz w d*pie ,klienta który przychodzi do lokalu,żyjesz od imprezy do imprezy,walisz wały ,masz racje w Barbadosie nie pracuj,wszędzie tylko nie tam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: BARBADOS

Jak już pisałem,jezeli jesteś opierdzielacz,pijak,żyjesz od imprezy do imprezy,klient to dla ciebie człowiek,tóry tylko ma zostawiać napiwki,to sorry super pomyłs masakra ,nie pracuj w Barbadosie .Nieeeeeeeeeee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: BARBADOS

Co do pieniędzy to pracowałem 200 h i tak miałem 400 zł po stratach które nie sa w stanie sie zdarzyć! a później sie dowiadujemy ze cos czegoś brakowało Szanowna Pani Menagere Czarnobrodata przewiozła do drugiej restauracji i nikt tego nie odnotował a za wszystko pracownicy płacą, Dam rade nowym pracownikom niech sie uśmiechają bo za zły uśmiech da wam po kasie np. -50zł lub -50gr od stawki ; ), Ale zeby nie było ze wszystko źle to masz posilek pracowniczy -50% lecz zeby nie bylo za dobrze tylko pare dan z karty ;D, Plusem wielkim jest ze poszerzasz grono znajomych : D co tydzien nowy kelner/barman/menager itp. itd.. Co do koszulek pracowników fajne! ale czemu dwa rozmiary za mała lub za duża : D i zrobione ze złotego włókna , zgubisz placisz ; D, Napiwkami nowi pracownicy moga sie zaskoczyc w chwili gdy sie dziela z główną Menagerką, ale Menager tez człowiek zarabia 10 razy wiecej. Żwolnić moga nawet przez telefon ; ) wiec latwiej i szybciej i bez wypłaty czasami...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja.Firma TRAGEDIA!Skąd oni biorą nowych pracowników?Nigdy tam już na piwo nie pójdę, wstyd dla właścicieli !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BARBADOS

jak juz sie podpisujecie pod swoimi postami to polecam rozwage w ich pisaniu, w kazdym poscie musi byc jakies ziarenko prawdy jezeli jest ich az tak duzo, nie odnosicie sie do zadnego z zarzutow ale nazywacie bylych pracownikow od pijakow i złodziei a to dopiero podchodzi pod sprawe w sadzie bo waszym wytykaniem paragrafow i straszeniem pracownikow sadami mozna sie co najwyzej podetrzec za przeproszeniem bo nie widac zebyscie potrafili odpowiednio interpretowac prawa.

Posty szefostwa Barbadosu są podręcznikowym przykładem, na który można nawet napisać pracę, a tak łatwa sprawa byłaby do wygrania nawet dla aplikanta prawa, gdyby miał odpowiednie uprawnienia (polecam sie na przyszlosc dla pracowników tej pseudorestauracji) :D
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie trzeba miec ku.wa wielkie ego by kazać siebie tytułować Prezesem w knajpie nawet jesli się jest właścicielem tej knajpy. Żenua i kompleksy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

Ile za sprzątanie? (55 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...