Chciałem serdecznie podziękować temu młodemu człowiekowi za badanie oraz konsultację. Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie osteoporozę. Byłam leczona przez wielu specjalistów bez rezultatów. A w ostatnim czasie zaczęłam się łamać. Wszyscy rozkładali ręce nie podejmując dalszej terapii. Trafiłam do Centrum za zaleceniem Bartłomieja Rawskiego z Poradni Profilaktycznej w innej placówce, gdzie doktor przyjmuję. Zbadał mnie, zalecił witaminy oraz wapń, jednocześnie każąc skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Moja rodzinna powiedziała, żeby zastosowała się do zaleceń, bo nie zaszkodzi, z może pomoże, choć na to by nie liczyła. Na kontrolnym badaniu po pół roku, wynik poprawił mi się o blisko 8%, zaś na kolejnym o blisko 9%, z osteoporozy na osteopenię. Obecnie nie odczuwam dolegliwości bólowych ani nie łamię się. Moja lekarz rodzinna była wielce zdumiona taką poprawą wyników. Zaleciła mi dalsze stosowanie zaleceń dra Rawskiego. Polecam wszystkim Bartłomieja Rawskiego z Centrum Medycznego Św. Łukasza bo to świetny diagnosta i profilaktyk, z niesamowitym podejściem do pacjenta.