Gienadij Toczka - ocena (1) tak mnie pan dr Majdyło wyleczył że mi noga odrosła i trzecia noga urosła , a... Gienadij Toczka Wspaniali lekarze (1) Z dnia na dzień było coraz gorzej, przez chorobę nie miałam siły na... Elwira Nowacka Od pewnego czasu Centrum stało się maszynką do zarabiania kasy... (2) na zdesperowanych i przewlekle chorych pacjentach...Brakuje tylko opłaty za... Ka
Polecam (1) Nie zdawałem sobie sprawy z istnienia Centrum Świętego Łukasza dopóki sam nie... Jakub Bardzo polecam (1) W klinice leczę się od kilku miesięcy, była to moja ostatnia deska ratunku.... Agnieszka Kompleksowe leczenie całościowe (1) Myślę, że najlepszym świadectwem świadczonych usług jest mój stan zdrowia,... Marek Najlepsi lekarze (1) Jako pacjent Centrum prowadzony przez kilka miesięcy w tej placówce nie mogę... Krystyna Tragedia !!!! (2) Przed wizyta zostałam poinformowana, ze wizyta u specjalisty od boreliozy... Pacjent piątka z plusem (1) bezproblemowy dostęp do lekarza w weekend, sam doktor - klasa i całościowe... Anna pediatra (1) Jedyne co mogę wpisać na plus to to że lekarz był dostępny w weekend bez... Aneta BARTŁOMIEJ RAWSKI !!! (1) Chciałem serdecznie podziękować temu młodemu człowiekowi za badanie oraz... Barbara bardzo wdzięczna pacjent Podziękowania. (1) Chciałam wraz z koleżanką podziękować Bartłomiejowi Rawskiemu za... Teresa R pacjentka osteoporozowa Centrum Medyczne Św. Łukasza (1) Chciałabym wraz z moją koleżanką złożyć podziękowania dla Centrum Medycznego... Teresa Stg Centrum Medyczne Św. Łukasza (1) Centrum Medyczne Św. Łukasza to przede wszystkim maszynka do wyciągania... Alicja Podziękowanie dla Pana Bartka Rawskiego (1) Bardzo dziękuję za badanie w kierunku osteoporozy, Pana wiedza i porada była... Ludwika Sikorska Podziękowanie dla Bartłomiej Rawskiego. (1) Byłam w Centrum Medycznym Św. Łukasza w Gdańsku, na badaniu. Badał mnie... Ewa - pacjentka chora na osteopo Podziękowania dla dr Maksymiliana Czerepki (1) Witam Podczas choroby na wizyty przyjechał dr M. Czerepko- chirurg.... Danuta Hospodura Opinia o dr Adamie Biernackim z Centrum Medycznego (2) W ramach usług Centrum korzystałam z pomocy dr Adama Biernackiego. Skutecznie... Jadwiga Dzieciniak Podziękowania dla Centrum oraz d Bartłomieja Rawskiego!!! (1) Chciałabym wyrazić publicznie podziękowania dla Centrum Medycznego Św.... Jadwiga - bardzo wdzięczna pacje Podziękowania !!! Bartłomiej Rawski (1) W zeszłym tygodniu po raz drugi skorzystałam z usług (badanie kontrolne)... Maria