Tragedia !!!!

Przed wizyta zostałam poinformowana, ze wizyta u specjalisty od boreliozy kosztuje 250 zł i należy dokonać płatności przed wizyta .... tak Wiec zrobiliśmy z moim narzeczonym, który ma borelioze. Natomiast zaraz po wizycie (u Pani D.M ) recepcja poinformowała mnie, ze niestety powinnismy dopłacić do tej wizyty następne 550 zł !!!!!! Czyli koszt wizyty 800 zł !!!! w związku z tym iż pacjentem był obcokrajowiec i wizyta odbyła się w języku angielskim !!!!! Ani pani w trakcie rejestracji przez telefon ani również pani w trakcie rejestracji już na miejscu nie poinformowały nas o tym, ze do wizyty w języku obcym obowiązuje inny cennik !! !(pani doktor równie dobrze mogła mówić po polsku bo ja tam poszłam w roli tłumacza :-) A może to super pomysł na biznes... dlaczego by nie liczyć obcokrajowca więcej za fryzjera, dentystę i nawet za obsługę w spozywczaku !!! Co za podejście do pacjenta !!!!! Pogratulować !!! Powinni się wstydzić !!! Szkoda pisać .... 550 zł dodatkowo za wysiłek pani doktor aby porozmawiać po angielsku to kilka razy więcej niż tłumacz przysięgły !!!! Ja Polka w życiu się tyle wstydu nie najadłam za naszych rodaków !!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, wiedzą, że ludzie sa zdesperowani i maja ceny z kosmosu. Wizyta kolejna trwająca 15-20 min 200 zł...A wiadomo, że tych wizyt jest w nieskończoność...Recepcja w Centrum to wielka porażka. Nie wiem dlaczego szef toleruje taką niekompetencję. Ja bym ie dopłaciła w takiej sytuacji- tym bardziej, że mogłaś tłumaczyć.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1