BASE

Szkoły językowe

Gdańsk, Orfeusza 18/7

uczennica - ocena (1) Indywidualne podejście... Nauka z humorem i żartem :) Pełen profesjonalizm... uczennica Marta - ocena (1) Polecam naukę w tej szkole językowej. Nauczyciele są niezwykle profesjonalni,... Marta JSM - ocena (1) Profesjonalnie, elastycznie, dobry system motywacji, skutecznie. JSM
Monika - ocena (1) Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, przystosowane do poziomu grupy.... Monika Karolina - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z kursu angielskiego w tej szkole. Lekcje są... Karolina Dominika - ocena (1) Polecam zajęcia z tą firmą. Spotkania są bardzo profesjonalne, mocno... Dominika Natalia - ocena (1) Plus za podejście, zaangażowanie, profesjonalizm i atmosferę na zajęciach.... Natalia Paulina - ocena (1) Bardzo polecam! Poziom i zakres dostosowywany indywidualnie do potrzeb. Pełen... Paulina Monika - ocena (1) Wyraźnie widoczne jest nastawienie i pomoc nam słuchaczom w zrozumieniu... Monika Milena - ocena (1) Polecam z całego serca, pełny profesjonalizm, każda lekcja przygotowana z... Milena Monika - ocena (1) Cudowni, profesjonalni lektorzy, indywidualne podejście. Polecam Monika Weronika - ocena (1) Najlepsza szkoła, w jakiej miałam okazję uczyć się języka. Świetni... Weronika Marek Daciuk - ocena (1) Bardzo profesjonalne oraz marytoryczne kursy które polecam w 100%.... Marek Daciuk Mariusz Tamowicz - ocena (1) Pełen profesjonalizm, miłe podejście i szeroka baza wiedzy. Polecam w 100 % Mariusz Tamowicz Piotr - ocena (1) Gorąco polecam. Atmosfera niezwykle przyjazna. Nauczyciele-pasjonaci,... Piotr Marek Er - ocena (1) Zaczynałem kilka lat temu z przeciętna znajomością angielskiego. Obecnie... Marek Er Paulina - ocena (1) Polecam szkołę językową BASE każdemu, kto pragnie szybko i skutecznie nauczyć... Paulina Tomek - ocena (1) Moje odczucia z nauki są tylko pozytywne. Bardzo cierpliwy nauczyciel. Lekcje... Tomek Wojtek - ocena (1) Zdecydowanie polecam tę szkołę językową! Moje doświadczenia od samego... Wojtek Kamil - ocena (1) Niesamowicie profesjonalni i przesympatyczni nauczyciele. Nauka języka... Kamil