Małgorzata - opinia (1) Można na nich polegać , są kompetentni , korzystam z ich usług od 1999 roku . Małgorzata Marta - opinia (1) Dziękuję za wieloletnią współpracę. Bardzo profesjonalną obsługę. Bardzo... Marta Karolina - opinia (1) Zawsze mili i uśmiechnięci. W odróżnieniu do innych serwisów widać, że lubią... Karolina
Polecam za szczerość. (1) Polecam, uczciwe podejście, nie mydlą oczu jak inni. Roman Nie polecam (1) Pan od kas obiecuje ,że przyjedzie w ciągu kilku dni i cały tydzień się nie... Daniel Polecam (1) Miła atmosfera, szczegółowe szkolenie, przystępne ceny. Aneta Profesjonalnie i bezproblemowo (1) Bez zastrzeżeń. Konkretne podejście do tematu. Tomek polecam (1) bez zastrzezen. polecam Adrian SUPER SERWIS SAMSUNG. (1) 25257000W DNIU 18.05.2013 roku udałem się do serwisu z telefonem SAMSUNG.... Bronislaw Błański serwis kasy fiskalne (1) Jedna z najdroższych firm w trójmieście. Po zapoznaniu się z kosztami cen nie... maxx Profesjonalnie i miło (1) Bimit-mita Godna polecenia. Załoga, asortyment, jakość obsługi - wszystko na... Klient Ekspresowo i solidnie (1) Wyświetlacz (pęknięty) do mojego Samsunga SII wymieniony w 20 min. Co prawda... Paweł Firma solidna i godna polecenia (1) Zakupiłem kasę w firmie Bimit i jestem bardzo zadowolony z urządzenia jak i... Irek Polecam (1) Parę dni temu skorzystałem z usług tej firmy. Polecił mi ją znajomy i miał... Dariusz Karolina - opinia (4) najbardziej niekompetentna i bezczelna obsluga z jaka sie spotkalam, przykre,... Karolina Bimit (1) Polecam z czystym sumieniem. Mateusz ;) (1) Poprostu rewelacja Zadowolony Klient