BIURO NIERUCHOMOŚCI LESMAR Z RUMI - znacie?

Moi rodzice chcą kupić mieszkanie z tego biura, ale nikt nigdy o tym biurze nie słyszał. Może ktoś z was zna i może coś powiedzieć na ich temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pierwsze słyszę - ale prosta rada - weźcie pośrednika z biura któremu bardziej ufacie/znacie i za jego pośrednictwem weźcie ofertę z tamtego biura.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
odradzam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 24
również odradzam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 21
Biuro istnieje na lokalnym rynku od wielu lat. Profesjonalne podejście, doradzą jak najlepiej załatwić sprawę, pomogą z załatwieniem kredytu i wszelkich formalności itd itp. ogólnie zależy im na tym, żeby klient wyszedł zadowolony - zarówno sprzedający jak i kupujący.
Sam sprzedałem przez nich 2 nieruchomości i teraz szukają dla mnie działki. Oby inni pośrednicy trzymali taki poziom.
A ci co narzekają to chyba tak dla zasady.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Biorąc pod uwagę na ile lat rozkładają się posty to chyba nie tak pięknie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
My tez kupilismy dom w Redzie przez biuro Lesmar. Bardzo profesjonalna i solidna agencja. Zajęli się kazdym szczególem, nie mielismy zadnych zmartwień ani problemów. Cala operacja kupno/sprzedaz przebiegla w ciągu 3 tygodni. Jest wiele agencji nieruchomosci ale ta jest bardzo profesjonalna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Znam to biuro sam sprzedawalem dzialke i mieszkanie.Bardzo profesionalna obsluga,bez problemow zostalem zalatwiony.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
W 2017r rozpoczęliśmy współpracę z Burem Nieruchomości lesmar marzeny Brelak - Leske w Rumi w przedmiocie nieruchomości zlokalizowanej w Rumi a zlecający usługi zamieszkują w znacznej odległości od Rumi tj. pond 200 km.
Zlecenie jest sprawą nietypową i dość trudną do realizowania osobiście przez właścicieli nieruchomości. Dzięki Pani Marzenie i jej współpracownicy Pani Ani, sprawy są realizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Zauważyliśmy u obu Pań wyskoki profesjonalizm i kompetencje, ich dyspozycyjność oraz umiejętność doboru potencjalnych i rzetelnych najemców. Logistycznie świetnie się organizują. Agencja ta zna doskonale rynek lokalny, na którym działa od ponad 25 lat, więc dodatkowo wspomaga przy zmianie najemcy oraz dba o nasze interesy. Obie Panie są bardzo nam pomocne. Zapewne nasza współpraca jeszcze się nie skończyła. Stanowczo polecamy tę Agencję Nieruchomości, która jest uczciwą i solidną firmą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tragedia. Nie polecam i odradzam kazdemu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1