Poszukujemy zlecenie Firma Remontowa 20 lat na rynku (1) Poszukujemy zlecenie Firma Remontowa 20 lat na rynku 668448229 Marcin Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (19) Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z... XAO poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (66) Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami... Aga_gdansk
Grupa Simple doradztwo finansowe oraz kredytowe (1) Grupa Simple zajmuje się doradztwem finansowym oraz kredytowym, a także... Adam Gdzie najlepiej dać ogłoszenia w jakim portalu ??? (3) ??? Ogłoszenia user_137693040496 Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście? (49) Poszukuję najbardziej doświadczonej osoby w handlu nieruchomościami w... Szukam większej przestrzeni do ż Marzymy o domku...Szukamy działki w Gdynia Dąbrowa! Może ktoś pomoże>? (3) Witam od lat marzymy o małym domku, mamy malutkiego synka 10mies.Szukamy... Ona 38 Dlaczego ludzie chcą kupować mieszkania bez pośredników? (133) Sprzedaję właśnie dwa mieszkania na Siedlcach za pośrednictwem biur... Maciej Spółka komandytowa księgowość (1) Cześć! Możecie polecić mi biuro księgowe, które zajmuje się księgowością... kasia567 Co sądzicie o Wabo? (4) WABO - co sądzicie o tym zarządcy? Mieliście może również styczność z... Mayby Mateusz Czeszejko-Sochacki (1) Pan Mateusz to prawdziwy Magik, pomógł mi przy sprzedaży dwóch mieszkań i... Monika Biuro Namor Nieruchomości-gorąco polecam (1) Od niedawna jesteśmy z mężem właścicielami mieszkania w Gdańsku. Szczęśliwym... Remag2021 Uwaga na administratora concordia zn (1) Jak najdalej od firmy Concordia. Kreatywna księgowość, brak reakcji na prośbę... Matti Intradom (6) Opinie intradom... Proszę Alina Pośrednik nie wywiązuje od z umowy (2) Witam. Podpisałam z biurem nieruchomości umowę 2%. Pierwsza część zapłaciłam... Erka Opinia o biurze marina w świecie nieruchomości (1) Witam, Po wcześniejszych moich zakupach mieszkań dla córek jednej w Krakowie... Alfaomegar tani notariusz (39) Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie... aga nie polecam pośredników (3) NIe dawajcie się nabrać na prowizję. Jeśli sprzedający zatrudnia biuro do... danziger Zdzisław Klapa P.H.U. "Menedżer Administracyjny" P.P. z/s w Gdyni (66) Czy ktoś z forumowiczów miał lub ma doświadczenia ze współpracy z panem,... docent585 zarządca nieruchomości Henryka Rawicka (4) Mam pytanie odnośnie sposobu zarządzania wspólnotą przez powyższą Panią, czy... roksana