BoackFrecockPal (2) chooda ralo ]Combarm Josephhek Dzień dobry (1) Dzień dobry mam takie pytanie chcialbym sie zająć utrzymaniem czystości wokół... MaAti Intradom (5) Opinie intradom... Proszę Alina
Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście? (31) Poszukuję najbardziej doświadczonej osoby w handlu nieruchomościami w... Szukam większej przestrzeni do ż tani notariusz (37) Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie... aga tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (90) witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości:... Krzysztof poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (59) Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami... Aga_gdansk dobry zarządca wspólnotą mieszkaniową! (6) szukam dobrego, ale naprawdę dobrego rzetelnego, uczciwego...na razie... bob Adwokat prawnik (1) Dzień dobry nie wiem czy wybrałam dobry wątek ale poszukuje dobrego adwokata... Mała Multideweloper Wejherowo (1) Czy ktoś z Państwa ma Opinie o tym biurze nieruchomości Wejher Zarzadca nieruchomosciami (2) Witam, czy ktoś spotkał się z takimi firmami zarządzającymi jak Admin... Pauli Nieruchomosci Tyszkiewicz - opinie o firmie. (16) Witam. Proszę o informacje na temat tego pośrednika. Mam do sprzedania... marlena BIURO NIERUCHOMOŚCI LESMAR Z RUMI - znacie? (10) Moi rodzice chcą kupić mieszkanie z tego biura, ale nikt nigdy o tym biurze... Karolinka29 Nigdy nie kupię mieszkania od Home Broker (2) Nie dość, że są nachalni (gdy sprzedawałem swoje, to ciągle dzwonili, że chcą... Wkurzony Trojmiasto to dno - ogłoszenia zaspamowane przez Homebroker i Sensus (11) Czy wy też macie takie doświadczenie z listą ogłoszeń na trojmiasto.pl, że... Zniesmaczony co sądzicie na temat ADMISTY??? (2) Szukamy Zarządcy solidnego i takiego który zarządza nieruchomością a nie... lokator SM Radunia w Pruszczu Gdańskim (1) Witam. Czy moglibyście doradzić czy warto kupić mieszkanie na ul.Tysiąclecia... Pruszcz Gd Rodzina z Ukrainy chce wynająć mieszkanie. (1) Rodzina z Ukrainy z dzieckiem 2.2 poszukuje mieszkania w Gdańsku do 1500 +... Lubov Zdzisław Klapa P.H.U. "Menedżer Administracyjny" P.P. z/s w Gdyni (61) Czy ktoś z forumowiczów miał lub ma doświadczenia ze współpracy z panem,... docent585 Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (14) Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z... XAO
1 z 8 »