Wycena i sprzedaż mieszkania (1) Potrzebuję się doradzić w kwestii sprzedaży mieszkania, chodzi o to jaką... Stokrota Pepper house Michał Grześkowiak (1) Polecam Pana Michała Uprzejmy tłumaczy wszystko (nie codzień kupuje się... Mariusz Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście? (45) Poszukuję najbardziej doświadczonej osoby w handlu nieruchomościami w... Szukam większej przestrzeni do ż
Zdzisław Klapa P.H.U. "Menedżer Administracyjny" P.P. z/s w Gdyni (65) Czy ktoś z forumowiczów miał lub ma doświadczenia ze współpracy z panem,... docent585 tani notariusz (46) Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie... aga zarządca (1) Szukamy nowego zarządcy dla naszej wspólnoty.Poproszę o opinie. art Perfidna metoda działania pośredników nieruchomości (2) Znajomi wiosną sprzedali dom, mają gotówkę i pilnie szukają mieszkania- w... Marta Ratajczak Nieruchomości - najlepszy wybór! (2) Chciałabym bardzo podziękować za profesjonalną i sumienną pracę całemu... Ewa Admista (3) Nie polecam tego Administratora . Jola poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (65) Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami... Aga_gdansk SM Radunia w Pruszczu Gdańskim (3) Witam. Czy moglibyście doradzić czy warto kupić mieszkanie na ul.Tysiąclecia... Pruszcz Gd acco rent (1) W Sopocie jest firma acco rent , która oferuje zarządzanie najmem... najemca News dnia (3) Beata Prot vel Czerniawska zatrzymana przez policję. FBI Mam problem z domem (4) Hey mam problem i to trochę wielki. Znalazłam dom na sprzedaż powiedziałam o... Zakłopotana Adr (2) Cześć jeżeli zadzwonię do agencji nieruchomości to czy w ten sam dzień pokaza... Anula Profesjonalnie zajmę się sprzedaża i wynajmem mieszkań w trójmieście (1) Witam, Nazywam się Mikołaj Tomala zajmuję się sprzedażą i wynajmem mieszkań w... Mikołaj Tomala Prestiż (1) Zażądać Prestiż według mojego doświadczenia to porażka. Dwa lata nie potrafią... Daro Dlaczego ludzie chcą kupować mieszkania bez pośredników? (132) Sprzedaję właśnie dwa mieszkania na Siedlcach za pośrednictwem biur... Maciej Polecam Pana Kamila Gorczycę z Pepper House (1) Przeglądałam strony internetowe biur nieruchomości w Gdańsku. Prezentowane... Amuvor dobry zarządca wspólnotą mieszkaniową! (7) szukam dobrego, ale naprawdę dobrego rzetelnego, uczciwego...na razie... bob