poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (58) Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami... Aga_gdansk dobry zarządca wspólnotą mieszkaniową! (6) szukam dobrego, ale naprawdę dobrego rzetelnego, uczciwego...na razie... bob Intradom (3) Opinie intradom... Proszę Alina Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście? (26) Poszukuję najbardziej doświadczonej osoby w handlu nieruchomościami w... Szukam większej przestrzeni do ż tani notariusz (34) Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie... aga Adwokat prawnik (1) Dzień dobry nie wiem czy wybrałam dobry wątek ale poszukuje dobrego adwokata... Mała Multideweloper Wejherowo (1) Czy ktoś z Państwa ma Opinie o tym biurze nieruchomości Wejher Zarzadca nieruchomosciami (2) Witam, czy ktoś spotkał się z takimi firmami zarządzającymi jak Admin... Pauli Nieruchomosci Tyszkiewicz - opinie o firmie. (16) Witam. Proszę o informacje na temat tego pośrednika. Mam do sprzedania... marlena BIURO NIERUCHOMOŚCI LESMAR Z RUMI - znacie? (10) Moi rodzice chcą kupić mieszkanie z tego biura, ale nikt nigdy o tym biurze... Karolinka29 Nigdy nie kupię mieszkania od Home Broker (2) Nie dość, że są nachalni (gdy sprzedawałem swoje, to ciągle dzwonili, że chcą... Wkurzony Trojmiasto to dno - ogłoszenia zaspamowane przez Homebroker i Sensus (11) Czy wy też macie takie doświadczenie z listą ogłoszeń na trojmiasto.pl, że... Zniesmaczony tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (89) witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości:... Krzysztof co sądzicie na temat ADMISTY??? (2) Szukamy Zarządcy solidnego i takiego który zarządza nieruchomością a nie... lokator SM Radunia w Pruszczu Gdańskim (1) Witam. Czy moglibyście doradzić czy warto kupić mieszkanie na ul.Tysiąclecia... Pruszcz Gd Rodzina z Ukrainy chce wynająć mieszkanie. (1) Rodzina z Ukrainy z dzieckiem 2.2 poszukuje mieszkania w Gdańsku do 1500 +... Lubov Zdzisław Klapa P.H.U. "Menedżer Administracyjny" P.P. z/s w Gdyni (61) Czy ktoś z forumowiczów miał lub ma doświadczenia ze współpracy z panem,... docent585 Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (14) Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z... XAO Kradną :( (4) Witam, niestety mam podejrzenia, że pracownicy w moim sklepie kradną, czy... Kasia Ile procent otrzyma agencja nieruchomości od dewelopera? (2) Proszę zapytać. Ile procent otrzyma agencja nieruchomości od dewelopera za... Decorative art
1 z 8 »