Mateusz Czeszejko-Sochacki (1) Pan Mateusz to prawdziwy Magik, pomógł mi przy sprzedaży dwóch mieszkań i... Monika Biuro Namor Nieruchomości-gorąco polecam (1) Od niedawna jesteśmy z mężem właścicielami mieszkania w Gdańsku. Szczęśliwym... Remag2021 Intradom (6) Opinie intradom... Proszę Alina
Pośrednik nie wywiązuje od z umowy (2) Witam. Podpisałam z biurem nieruchomości umowę 2%. Pierwsza część zapłaciłam... Erka Opinia o biurze marina w świecie nieruchomości (1) Witam, Po wcześniejszych moich zakupach mieszkań dla córek jednej w Krakowie... Alfaomegar nie polecam pośredników (3) NIe dawajcie się nabrać na prowizję. Jeśli sprzedający zatrudnia biuro do... danziger zarządca nieruchomości Henryka Rawicka (4) Mam pytanie odnośnie sposobu zarządzania wspólnotą przez powyższą Panią, czy... roksana BIURO NIERUCHOMOŚCI LESMAR Z RUMI - znacie? (11) Moi rodzice chcą kupić mieszkanie z tego biura, ale nikt nigdy o tym biurze... Karolinka29 Administrator wspólnoty - kogo polecacie? (3) ,kogo polecacie z naszego osiedla , lub dzielnicy .wlaśnie kogoś szukamy .a... lila Wycena i sprzedaż mieszkania (2) Potrzebuję się doradzić w kwestii sprzedaży mieszkania, chodzi o to jaką... Stokrota Pepper house Michał Grześkowiak (1) Polecam Pana Michała Uprzejmy tłumaczy wszystko (nie codzień kupuje się... Mariusz zarządca (1) Szukamy nowego zarządcy dla naszej wspólnoty.Poproszę o opinie. art Perfidna metoda działania pośredników nieruchomości (2) Znajomi wiosną sprzedali dom, mają gotówkę i pilnie szukają mieszkania- w... Marta Ratajczak Nieruchomości - najlepszy wybór! (2) Chciałabym bardzo podziękować za profesjonalną i sumienną pracę całemu... Ewa SM Radunia w Pruszczu Gdańskim (3) Witam. Czy moglibyście doradzić czy warto kupić mieszkanie na ul.Tysiąclecia... Pruszcz Gd acco rent (1) W Sopocie jest firma acco rent , która oferuje zarządzanie najmem... najemca News dnia (3) Beata Prot vel Czerniawska zatrzymana przez policję. FBI Mam problem z domem (4) Hey mam problem i to trochę wielki. Znalazłam dom na sprzedaż powiedziałam o... Zakłopotana Adr (2) Cześć jeżeli zadzwonię do agencji nieruchomości to czy w ten sam dzień pokaza... Anula Profesjonalnie zajmę się sprzedaża i wynajmem mieszkań w trójmieście (1) Witam, Nazywam się Mikołaj Tomala zajmuję się sprzedażą i wynajmem mieszkań w... Mikołaj Tomala