W Sopocie jest firma acco rent , która oferuje zarządzanie najmem krótkoterminowym. Przekazałam tej firmie dwa mieszkania do zarządzania. Niestety szybko pożałowałam. Mieszkam za granicą i nie jestem w stanie sprawdzać uczciwosci zarządcy. W czasie wakacji mieszkania były podnajmowane bez moje wiedzy. własciciel firmy Krzysztof B. zapewniał mnie , ze są kłopoty z booking.com i t.p. i to jest głównym powodem tej sytuacji. Jednak po okresie wakacyjnym zapłaciłam za prad i gaz w mieszkaniach takie kwoty, które wskazywały na normalne użytkowanie lokali. Wniosek: ktoś tam mieszkał. Ponadto Krzysztof B. działa z kolegą Romanem M, który wykonuje remonty w mieszkaniach dla firmy acco rent, razem nalegają na opłacenie różnych prac remontowych w mieszkaniach. Jest to jedno wielkie oszustwo. Za wykonanie prac remontowych nie wystawiają żadnych rachunków. Poza tym, gdy już chciałam odebrać w.w. firmie mozliwość zarządzania moimi lokalami - to na koniec zostałam okradziona z rzeczy, w które musiałam wyposażyć lokale przed wynajęciem, m.innymi z odkurzaczy.
Firma acco rent proponuje swoje usługi na stronie noclegisopotkropkapl
Jednym słowem: nie polecam tej firmy. Nie zarobiłam, lecz straciłam mnóstwo pieniedzy. Po przejściach udało mi się zmienić zarządcę