Wycena i sprzedaż mieszkania

Potrzebuję się doradzić w kwestii sprzedaży mieszkania, chodzi o to jaką kwotę realnie mogę uzyskać za moje mieszkanie, co ewentualnie zmienić żeby była wyższa. Znacie kogoś kto świadczy takie usługi? Chcę też kupić większe mieszkanie, czy możecie kogoś polecić? Zastanawiam się czy skorzystać w tej sytuacji z biura nieruchomości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ewentualnie chcesz skorzystać z biura nieruchomości to bardzo dokładnie przeczytaj ze 3 razy umowę. Mają dużo kruczków, chorych zapisów chroniących tylko ich interesy oraz tzw. klauzury niedozwolone prawnie, które i tak stosują.
Jakiś czas temu sprzedając swój dom zdecydowałam się na biuro. Przeczytałam umowy kilkunastu biur, skonsultowałam to z prawnikiem i tylko 3 były ewentualnie do rozważenia.
Podpowiem, że umowy można negocjować, warunki też no i ich wynagrodzenie także można negocjować. Pamiętaj, że biur jest wiele. Nie ma co pochopnie podejmować decyzję.
Wszystko co jest nie jasne należy wyjaśnić i zapisać szczegółowo w umowie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...